Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Yeşil pantolon, her mevsimde tercih edilebilen kullanışlı parçalardır. Sonbahar renklerine sahip olan bu pantolonlar doğru kombinlendiğinde oldukça şık ve zarif bir görüntü sağlar. Peki, yeşil pantolonun altına ne renk ayakkabı giyilir?

Yeşil pantolonlar her mevsim kullanılabilse de sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tercihleridir. Bu pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Keten Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
İspanyol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Bol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Metalik renkli ayakkabılar

Gümüş ve altın renkli metalik ayakkabılar yeşil pantolon için oldukça doğru bir tercihtir. Ayakkabı modelini pantolonun kesimine göre tercih etmek gerekir. Metalik ayakkabı modelleri ile hem şık hem de modaya uygun görünmek mümkün olacaktır.

Siyah renkli ayakkabılar

Siyah ayakkabılar birçok kıyafetle olduğu gibi yeşil pantolonla da uyum sağlar. Yeşil pantolonun altına siyah bir stiletto tercih ederek şık bir görüntü elde etmek mümkündür.

Pudra renkli ayakkabılar

Pudra rengi, yeşil pantolonla hoş bir uyum oluşturur. Bu kombin hem gözü yormayan, hem de oldukça zarif bir görüntü sağlar. Günlük kullanım için de bu kombini tercih edebilirsiniz.

Açık kahverengi ayakkabılar

Yeşil pantolonu sonbaharda açık kahverengi ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz. Yaz mevsimi için taba renkli sandaletler doğru tercih olacaktır.

Lacivert renkli ayakkabılar

Yeşil pantolonu lacivert bir ayakkabı ile kullanarak sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kombin günlük kullanıma da uygun bir alternatiftir.

Nude renkli ayakkabılar

Nude ayakkabılar, kombin yaparken kararsız kalanlar için kurtarıcı olacaktır. Yeşil pantolonlarla da nude ayakkabıları kombinlemek doğru bir tercihtir.

Yeşil renkli ayakkabılar

Yeşil pantolonu yeşil ayakkabı ile kombinlemek de mümkündür. Bu kombin alt kısmı tek renk yapar. Bu durumda çantayı mercan ya da kırmızı renklerde tercih ederek canlı bir kombin yapabilirsiniz. Gold ve gümüş renkli çantalar ise daha zarif ve şık bir görüntü sağlar.

Mor renkli ayakkabılar

Canlılığı sevenler için yeşil pantolon altına mor ayakkabı tercih etmek mümkündür. Bu kombin günlük kullanımda ya da bir davette tercih edilebilir.

Kırmızı renkli ayakkabılar

Yeşil rengin kontrastı olan kırmızı, yeşil pantolon altında oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü sunacaktır.

Mercan renkli ayakkabılar

Yeşil pantolonla mercan renkli ayakkabıları da kombinleyebilirsiniz. Enerjik ve ilgi çekici bir kombin için doğru tercih olacaktır.

Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil pantolonu yukarıda bahsi geçen renklerdeki ayakkabılarla kombinlemek mümkündür. İspanyol paça yeşil pantolonları platform topuk veya topuklu bot ile kombinlemek daha doğru olacaktır. Bu şekilde ayakkabının paça altında görünmemesi sağlanarak orantılı bir görüntü oluşturulur.

Topuklu bootie tercih edecek kişiler paçaları dar olan skinny model yeşil pantolonları kullanabilirler. Bu şekilde hem günlük bir kullanım sağlanmış olur hem de şık bir görüntü elde edilir.

Yeşil pantolonun altına stiletto tercih etmek isteyen kişiler bilekte biten skinny pantolon modelini tercih edebilirler. Bu şekilde oldukça zarif ve şık bir görüntü oluşturulmuş olur.

Yeşil pantolonların altına düz ayakkabılar da tercih edilebilir. Bunun için paça kısmı dar olan pantolonlar tercih edilebilir. Skinny yeşil pantolonların altına da sneakers, loafer, babet gibi ayakkabı modelleri yakışacaktır.Güncellendi: Mayıs 23, 2019