Vichy Aqualia Thermal serisi hassas ciltlerde dahil olmak üzere tüm ciltler için nemlendirici ve yenileyici bakım sağlar.

Vichy Aqualia Thermal serisi ürünler 48 saat etkili nemlendirme sağlar. Ürünler paraben içermemektedir. Ürün içeriğinde yer alan Vichy Termal Spa Suyu’nun etkisiyle cildiniz her zamankinden daha güzel bir görünüme kavuşur.

Vichy Aqualia Thermal SPA Gündüz Bakım Kremi

Hasar görmüş, rahatlığını kaybetmiş ve nemsizlik problemi yaşayan hassas cilterin kullanımına sunulmuştur. Canlandırıcı ve güçlendirici etkiye sahip jel formunda bakım kremidir. Cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cildin nem seviyesini arttırarak eşit bir cilt tonuna kavuşmanızı sağlar.Ciltte yağlılık hissi bırakmamaktadır.

Vichy Aqulia Thermal Light Nemlendirici Bakım Kremi

Nem problemi yaşayan, normal-karma ciltlerin kullanımına sunulmuştur.
Nem problemi yaşayan ciltlerin, dış etkenlere karşı savunma mekanizması zafiyet gösterir. 48 saat etkili nemlendirme özelliği olan nemlendirici bakım kremi sayesinde cilt dış etkenlere karşı daha dirençli hale gelir. Cilde rahatlık hissi verir.

Vichy Aqulia Thermal Rich Nemlendirici Bakım Kremi

Nem problemi yaşayan, kuru ciltlerin kullanımına sunulmuştur.
Vichy Aqualia Thermal Light’ten farklı olarak kuru ciltler için tasarlanmıştır. Bunun haricinde Aqualia Thermal Light ile aynı etkilere sahiptir.

Vichy Aqualia Thermal SPA Gece Kremi

Gece saatlerinde cilt kendisini daha etkili bir şekilde yeniler.İçeriğinde yer alan maddelerle gece gerçekleşen cilt yenilenmesi sürecine katkıda bulunur. Bu sayede cilt daha taze, rahat ve canlı bir görünüme kavuşur.

Vichy Aqualia Thermal UV Bakım Losyonu

24 saat nemlendirme özelliği yanında UVA ve UVB zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. SPF25 korumaya sahiptir. Bu özeliği ile cilt yaşlanmasına karşı da savaşır.
Sabah ve akşam olmak üzere temizlenmiş cilt yüzeyine uygulanmalıdır.

Vichy Aqualia Thermal Göz Bakım Kremi

Göz çevresini nemlendirme etkisinin yanında göz altı torbaları ve göz çevresinde koyu halkalara karşı savaşır. Göz çevresindeki çizgiler üzerinde de etkilidir. Gözlerin görünümüne canlılık katar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...