Kusursuz bir ten görünümü için cilde fondöten uygulamak doğru bir tercih olacaktır. Ancak fondöten seçimine özen göstermek gerekir. Fondötenin cilt yapısı ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Aynı şekilde ten rengine de uyumlu olmalıdır. Cilt lekeleri, akneleri ve kızarıklıkları fazla olmayan kişiler daha hafif yapılı fondötenleri tercih edebilirler. Bu fondötenler hafif yapılı olduğu için günlük kullanıma da uygundur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Buğday Tenliler Hangi Renk Fondöten Kullanmalı?
Açık Renk Fondöten Nasıl Koyulaştırılır?
Loreal True Match Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

Transparan Fondöten Nedir?

Transparan fondöten, ciltteki hafif kusurları kapatan ve cildi daha pürüzsüz hale getiren bir makyaj ürünüdür. Ancak kapatıcılık seviyesi düşük olduğu için cilt problemleri fazla olan kişilere tavsiye edilmez. Doğal görünümden ce hafif makyajdan hoşlanan kişiler için transparan fondöten oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Transparan fondöten, fondöten bazı olarak da kullanılmaktadır. Kişinin cilt yapısına ve cilt problemlerine göre ürün tercih etmesi gerekir.

Transparan fondöten, günlük fondöten kullanımına uygun, hafif yapılı bir üründür. Kapatıcılığı düşük olduğu için kusursuz bir cilt görünümü sağlamaz. Ancak transparan fondöten, fondöten bazı olarak da kullanılmaktadır.

Fondöten bazı olarak kullanılacak transparan fondöten, cildin fondöteni kusursuz bir şekilde tutmasını sağlar. Transparan fondöten üzerine cilt yapısına uygun fondöten uygulandıktan sonra kusursuz bir cilt görünümü ortaya çıkar. Özel davetler için tercih edilecek makyajlarda transparan fondöteni, fondöten bazı olarak kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Transparan fondöten, waterproof özelliğine de sahip olabilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...