Mavi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavi elbise doğru şekilde kombinlendiğinde oldukça şık ve dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkacaktır. Açık mavi elbisenin altına giyilmesi gereken ayakkabı, elbisenin modeline göre farklılık gösterebilir.

Mavi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu pek çok kadın tarafından merak edilen konular arasındadır. Mavi elbisenin altına giyilecek ayakkabıları renkleri aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Fuşya Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Keten Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Dore Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavi Takım Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Mavi takım elbise altına ne renk ayakkabı giyilir sorusunun cevabı için aşağıdaki önerilerden yararlanabilirsiniz.

Saks Mavisi Abiyenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Saks mavisi abiye elbise ile şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmak için elbiseyi doğru kombinlemek gerekir. Doğru renkte bir ayakkabı tercih ederek oldukça şık ve zarif görünmek için aşağıdaki önerileri değerlendirebilirsiniz.

Saks Mavisi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Saks mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Saks mavisi ile doğru bir kombin yaparak şık ve zarif görüntü elde edebilirsiniz. Siz de saks mavi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki önerileri değerlendirebilirsiniz.

Saks mavisi ayakkabı

Saks mavisi elbiseyi aynı tonda bir ayakkabı ile kombinleyerek görüntüyü sadeleştirebilirsiniz. Bu kombini zümrüt veya yakut gibi takılarla süslemeniz doğru olacaktır.

Dore renk ayakkabı

Saks mavisi elbiseyi dore ayakkabıyla kombinleyerek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu kombini ile özel davetlere, ofise veya şık bir akşam yemeğine gitmeniz mümkün olacaktır.

Rose gold renk ayakkabı

Saks mavisi elbiseleri rose gold ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz. Bu seçenek oldukça şık ve zarif bir görüntü ortaya çıkarır. Saks mavisi, kısa bir elbisenin altına rose gold stiletto giyerek şık bir akşam yemeğine katılabilirsiniz.

Nude renk ayakkabı

Saks mavisi elbiseyi nude ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Nude renk ayakkabılar bu rengin kurtarıcısı olacaktır.

Pudra renk ayakkabı

Saks mavisi elbiseyi pudra ayakkabılarla kombinlemek de mümkün olmaktadır. Böylece hem renkli hem de soft bir görüntü elde edilir.

Gümüş renk ayakkabı

Gümüş renkli ayakkabılar saks mavisi elbiseler için oldukça uyumlu parçalardır. Saks mavisi elbiseyi gümüş renkli bir ayakkabı ile kombinleyerek hem şık hem de zarif olabilirsiniz.

Bej renk ayakkabı

Bej, ekru, krem, fildişi gibi açık renklerle de saks mavisi elbiseyle uyum sağlayacaktır.

Elbise Modeline Göre Ayakkabı Seçimi

Saks mavisi ofis elbisesi

Ofis için babet ya da kapalı topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Kısa saks mavisi elbise

Kısa topuklu açık ayakkabılar, düz sandaletler ve spor ayakkabıları kısa saks mavisi elbiselerle kullanabilirsiniz.

Yazlık saks mavisi elbise

Yazlık saks mavisi elbiseleri topuklu espadril, düz espadril, topuklu sandalet, düz sandalet, babet bez ayakkabılarla kombinlemek doğru olacaktır.

Günlük saks mavisi elbise

Saks mavisi günlük elbiseleri parmak arası terlik, babet, makosen, loafer, bootie, dolgu topuklu ayakkabı ve sneakers modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Spor saks mavisi elbise

Spor tarz saks mavisi elbiseyi topuklu sandalet, sneakers, babet ve dolgu topuk ayakkabı modelleri ile kombinleyerek uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz.

Parlament Mavisi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Parlement mavisi elbisenin altına doğru renkte bir ayakkabı tercih ederek oldukça şık ve zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki önerileri dikkate alabilirsiniz.Güncellendi: Mayıs 23, 2019