Loreal True Match Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

Fondöten seçimi hem cilt sağlığı, hem de pürüzsüz bir cilt görünümü için önem taşır. Doğru fondöteni seçerek oldukça profesyonel bir makyaj yapabilirsiniz. Bunun için doğru ürünleri seçmek kadar doğru uygulama yapmak da önemlidir. Fondöten kullanırken mümkün olduğu kadar az miktarda ürün kullanmak gerekir. Fondöteni gereken miktardan daha fazla kullanmak katmanlı bir cilt görünümüne neden olur.

Pürüzsüz bir cilt görünümü için Loreal True Match Fondöten kullanabilirsiniz. Ancak bu ürün her cilt tipi için uygun olmayabilir. Peki, Loreal True Match Fondöten hangi cilt tipine uygun?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kırılan Allık Nasıl Tamir Edilir?
Buğday Tene Hangi Renk Allık Gider?
Esmerlere Hangi Renk Allık Yakışır?
Yüz Şekline Göre Allık Nasıl Sürülür?
Beyaz Tenliler Hangi Renk Allık Kullanmalı?
Yüzü İnce Göstermek İçin Allık Nasıl Sürülür?

Loreal True Match Fondöten yağlı cilt tipine sahip kişiler için uygundur. Kolay kullanımı ve mükemmel kapatıcılığı ile etkileyici bir görünüm sağlar. Yağlı cilt tipine sahip kişiler Loreal True Match Fondöten kullandıktan sonra transparan pudra ile fondöteni sabitleyebilirler.

Loreal True Match Fondöten,ağır yapısı olmayan ve pürüzsüz bir cilt görünüm sağlayan bir üründür. Bu ürünü ucu küt, kalın makyaj fırçası ile uygulayarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Ürünü azar azar cildinize fırça ile yedirmek doğru olacaktır. Mümkün olduğunca az miktarda ürün kullanmaya özen göstermek gerekir.

Loreal True Match Fondöten makyaj süngeriyle de cilde rahatlıkla uygulanabilir. Fondöten tercihi yaparken ürünün rengini de göz önünde bulundurmak gerekir. Loreal True Match Fondöten geniş renk skalası ile hemen her cilt rengine göre bir ürün bulundurmaktadır.Güncellendi: Mayıs 24, 2019