Lila Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lila elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu pek çok kadın tarafından merak edilmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen lila renk, hem sade hem de canlı renklerle kombinlenebilmektedir. Lila elbiseyi doğru renk ve modeldeki bir ayakkabı ile kombinleyerek sade, şık, enerjik ve zarif görünebilirsiniz. Bu elbiseyi doğru şekilde kombinleyerek canlı bir görüntü elde etmek istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Lila hem soft hem de dikkat çekici bir renktir. Zarifliği ve canlılığı sembolize eden lila, birçok farklı renkle kombinlenebilmektedir. Uyumlu ve şık bir görüntü için lila elbiseyi doğru renkteki ayakkabı ile kullanmaya özen göstermelisiniz.

Lila elbise altına ayakkabı tercih ederken elbisenin model ve tarzını da dikkate almak gerekecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Sarı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Pembe Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kısa lila elbiseler için sandalet, topuklu ayakkabı ve spor ayakkabıları tercih edilebilir. Spor kesim lila elbiseler için spor ayakkabıları, babet, dolgu topuk ve topuklu sandaletler kullanılabilir. Uzun lila elbisenin altına dore, nude, bej veya gümüş renkli bir kısa topuklu ayakkabı tercih edilebilir. Özel bir davet için tercih edeceğiniz gösterişli lila elbisenin altına, siyah, dore, bej, nude veya gümüş renkli bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Lila elbisenin altına giyilecek ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

Su yeşili renk ayakkabı

Su yeşili ayakkabıları lila elbiselerle kullanabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanımı mümkün olan bu kombin ile sade, uyumlu ve göz yormayan bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu soft renkler hem dikkat çekici hem de zarif bir kullanım sağlar. Lila renkli şifon bir elbiseyi su yeşili topuklu ayakkabılarla kullanmak oldukça şık ve ilgi çekici olacaktır. Topuklu sandalet veya sivri burun babet de tercih edilebilir.

Lila renk ayakkabı

Lila elbiseyi aynı renkteki lila ayakkabılarla da kullanabilirsiniz. Elbisenin bir iki ton açığı ya da koyusu olan bir ayakkabı da tercih edilebilir. Günlük bir lila elbiseyi lila topuklu sandaletlerle kombinlemek oldukça zarif bir görüntü oluşturur.

Mercan renk ayakkabı

Lila renkle olukça yakışan ve dikkat çekici bir tarz oluşturan mercan renk de kullanılabilir. Canlı, enerjik ve şık bir kombin için lila elbiseyi mercan renkli ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Buz mavisi renk ayakkabı

Buz mavisi ayakkabılar da lila elbiselerle yakışan tercihlerdir. Düz kesim ve sade bir lila elbisenin altına buz mavisi stiletto ya da buz mavisi loafer giyerek canlı, zarif, şık ve dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yavruağzı renk ayakkabı

Lila elbiseyi yavruağzı renk ayakkabılar da kombinlemek mümkündür. Bu kombin ile özellikle yaz akşamlarında canlı ve dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Mercan renkli babet ya da topuklu espadril tercih edilebilir.

Nude renk ayakkabı

Lila elbiseyi nude ayakkabı ile kombinlemek de doğru bir tercih olacaktır. Nude renk ayakkabı, lila rengi elbisenin ön plana çıkmasını sağlar. Özellikle detaylı ve gösterişli elbiselerde nude ayakkabılar tercih edilebilir.

Dore renk ayakkabı

Lila elbiseyi dore ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz. Bu görüntü ile bir davete ya da akşam yemeğine katılmak mümkün olacaktır.

Gümüş renk ayakkabı

Lila elbise gümüş renkli ayakkabılar da uyumlu olacaktır. Bu kombin hem kullanışlı hem de zarif bir görüntü sunar.

Pudra renk ayakkabı

Lila elbise ile pudra renkli bir ayakkabıyı kombinleyerek oldukça şık ve zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem romantik hem de dikkat çekici bir kombin için bu renkler doğru tercih olacaktır.

Bej renk ayakkabı

Lila elbiseyi bej renkli bir ayakkabı ile kullanmak da mümkündür. Böylece elbisenin ön plana çıkması sağlanmış olur. Özellikle işlemeli, detayları fazla olan ve gösterişli bir lila elbiseyi bej renkli ayakkabı ile kombinlemek oldukça doğru bir seçenektir. Böylece tüm ilginin elbise üzerinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Siyah renk ayakkabı

Lila elbiseyi siyah ayakkabılarla kombinleyerek sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle kısa lila elbiseyi siyah stiletto ile tamamlamak ilgi çekici olacaktır.

Vizon renk ayakkabı

Lila elbiseyi ön plana çıkaran bir diğer ayakkabı rengi ise vizondur. Bu renk kombini ile detayları fazla olan bir elbiseyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.Güncellendi: Mayıs 23, 2019