Lacivert kumaş pantolon, lacivert keten pantolon veya lacivert kot pantolonlar her mevsim giyilebilen pantolonlar arasındadır. Kışın botlarla, yazın ise topuklu veya düz ayakkabılarla kombinlenebilen bu pantolonlar doğru şekilde kombinlendiğinde şık ve zarif bir görüntü sağlar. Peki, lacivert pantolonu hangi renk ayakkabı ile giymek gerekir?

Lacivert pantolonlar hem sonbahar – kış hem de ilkbahar – yaz kreasyonlarında sıklıkla karşımıza çıkan parçalardır. Bu pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
İspanyol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Bol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

  • Bordo renkli ayakkabılar

Lacivert pantolon altına giyilebilecek ayakkabılardan biri bordo renkli ayakkabı modelleridir. Bordo ayakkabılar birçok lacivert pantolon modeliyle rahatlıkla kombinlenebilir. Lacivert pantolonun altına bordo stiletto veya bordo dolgu sandalet tercih ederek şık bir görüntü elde edilir.

  • Bej ayakkabılar

Lacivert pantolonlar açık renkli ayakkabılarla oldukça uyum sağlarlar. Bej renkli ayakkabılar lacivert pantolonlar için kurtarıcı parçalardır. Bej renkli bir sneakers, loafer, babet ya da stiletto birçok lacivert pantolon modeliyle kombinlenebilir.

  • Açık mavi renkli ayakkabılar

Lacivert pantolonla açık mavi ayakkabıyı kombinlemek de oldukça farklı bir tarz yaratacaktır. Kıyafet kombinine renk ve canlılık katmak isteyen kişiler lacivert pantolonun altına açık mavi renkli bir ayakkabı tercih edebilirler.

Lacivert Kumaş Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lacivert kumaş pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Pudra renkli ayakkabılar

Pudra rengi ayakkabı, lacivert kumaş pantolonla oldukça hoş bir uyum oluşturur. Bu kombin hem sade hem de oldukça şık bir tasarımdır. Hem günlük kullanım için hem de ofis ve davetler için tercih edilebilir.

  • Metalik renkli ayakkabılar

Altın ve gümüş metalik ayakkabılar lacivert kumaş pantolonlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Ayakkabının modelini pantolonun kesimine göre seçilmelidir. Metalik ayakkabılar, kumaş pantolonu zarif ve modern bir seviyeye taşır.

  • Lacivert renkli ayakkabılar

Lacivert pantolonu, aynı tondaki lacivert ayakkabı ile kombinlemek mümkündür. Böylece kombinin alt kısmı tek renk yapmak ve çanta ile kreasyonu güçlendirmek mümkündür. Çeşitli aksesuarlarla da bu kombine canlılık katılabilir.

Lacivert Keten Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lacivert keten pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Açık kahverengi ayakkabılar

Lacivert keten pantolonu açık kahverengi ayakkabılarla kombinlemek oldukça uyumlu bir görüntü sağlar. Bu kombini hem yaz hem de kış aylarında tercih etmek mümkündür. Ancak sonbahar aylarına oldukça yakışan bir tasarım olacaktır.

  • Nude renkli ayakkabılar

Nude ayakkabılar, lacivert keten pantolonla rahatlıkla kombinlenebilir. Karmaşa yaratmayan bu tercih, hem günlük kullanım hem de iş hayatı için uygundur.

  • Beyaz renkli ayakkabılar

Lacivert keten pantolonu kombinlerken yardım alabileceğiniz bir diğer ayakkabı rengi ise beyazdır. Beyaz topuklu veya beyaz spor ayakkabılar lacivert pantolonun altına doğru bir tercih olacaktır.

Lacivert Pantolon Kombinleri

Lacivert pantolonu kombinlerken yukarıdaki ayakkabı renklerinden yardım alabilirsiniz. Skinny model lacivert pantolonları babet, stiletto, loafer ve sneakers modelleriyle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İspanyol paça lacivert pantolonları ise platform topuk, stiletto, topuklu sandalet ve topuklu bot modellerle kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Lacivert pantolonu bilekte biten bir model tercih ettiğiniz takdirde spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinlemeniz mümkündür. Bu model pantolonun altına sivri burun babetler de oldukça yakışacaktır.

Lacivert pantolonların altına düz ayakkabılar tercih ederken pantolonun kesimine dikkat etmek gerekir. Paçaları bol ve uzun pantolonların altına genellikle topuklu ayakkabıların tercih edilmesi tavsiye edilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...