Krem Rengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Krem rengi kumaş pantolon, krem rengi keten pantolon veya krem rengi kot pantolonlar bahar ve yaz aylarında sıkça tercih edilen modellerdir. Krem rengi pantolonları doğru şekilde kombinleyerek kullanışlı ve şık kreasyonlar elde edebilirsiniz. Peki, krem rengi pantolonu hangi renk ayakkabı ile giymek gerekir?

Krem rengi pantolonlar bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez tercihleri arasındadır. Bu pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Lacivert Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Bordo Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Krem rengi pantolonlar, gri ayakkabılarla da kombinlenebilir. Bootie ayakkabıyı süet gri olarak tercih etmek doğru olacaktır. Stiletto, açık topuklu ayakkabı, dolgu topuk ayakkabı modellerini ise rugan veya simli gri tasarımlardan tercih etmek mümkündür.

Krem rengi pantolonu lacivert ayakkabılarla kullanmak da mümkündür. Bu kreasyon hem günlük hayatta şık bir tasarım oluşturur hem de iş hayatında ve davetlerde zarif bir kullanım sağlar.

Altın ve gümüş metalik ayakkabılar birçok modeldeki krem rengi pantolonlarla kullanılabilir. Ayakkabının modelini pantolonun kesimine göre tercih etmek gerekecektir. Metalik ayakkabılar, krem rengi pantolonu modern ve şık bir tasarıma kavuşturur.

Pudra rengi, krem rengi pantolonla oldukça yumuşak ve sade bir uyum oluşturacaktır. Bu kombin gözü yormayan, zarif bir görüntü sağlar. Günlük kullanım için uygun olan pudra rengi ayakkabı ile krem rengi pantolon kombini, iş hayatında da tercih edilebilir.

Krem rengi pantolonu açık kahverengi ayakkabılarla kombinlemek hem uyumlu hem de zarif bir görüntü sunar. Bu kombini bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanmak mümkündür. Yaz aylarında açık kahverengi sandaletler tercih edilirken baharda açık kahverengi bootie ve topuklu ayakkabılar kullanılabilir.

Nude ayakkabılar, birçok pantolonla uyum sağladığı gibi krem rengi pantolonlarla da uyumu yakalamaktadır. Kıyafet kombini için garanti ayakkabı renklerinden biri olan nude, krem rengi pantolonlarla oldukça yakışacaktır. Pantolonla ayakkabının tonunu aynı şekilde ayarlayarak bacak boyunu olduğundan daha uzun göstermek de mümkündür.

Bordo renk ayakkabılar, krem rengi pantolonla oldukça uyumlu bir görüntü oluşturur. Özellikle bordo topuklu sandaletleri krem rengi pantolonlarla kombinlemek zarif ve şık bir görüntü sunar. Krem rengi pantolonu bordo ayakkabı ile kombinlemek doğru bir tercih olacaktır.

Krem rengi Pantolon Kombinleri

Krem rengi pantolonu yukarıdaki renklerdeki ayakkabılarla kombinlemek mümkündür. Pantolonun kesim modeline göre ayakkabı seçimi yapmaya özen göstermek gerekir. İspanyol paça krem rengi pantolonları topuklu bootie veya platform topuk ayakkabılarla giymek gerekir. Bu ayakkabıların rengi bordo, açık kahverengi veya nude olabilir. Skinny model krem rengi pantolonu ise yine bu renklerdeki babet, loafer veya bez ayakkabılarla kombinlemek mümkündür.

Sneakers ile krem rengi pantolon kombinleyecek olan kişiler lacivert, açık mavi veya pudra rengi ayakkabı tercih edebilirler. Böylece hem sportif, dinamik; hem de uyumlu ve şık bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır.

Krem rengi pantolonun altına stiletto giyecek olan kişiler bilekte biten pantolon modellerini tercih edebilirler. Yine pudra veya simli gri renkler tercih edilebilir.

Krem rengi pantolonu topuklu bootie ve topuklu botlarla da kombinlemek mümkündür. Bunun için taba veya açık kahverengi gibi toprak tonlarından faydalanılabilir. Bu kombin hem günlük kullanım sağlar, hem de casual bir görüntü elde edilmiş olur.Güncellendi: Mayıs 23, 2019