Kanvas Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Kanvas pantolon günlük şık giyim tarzı olarak tercih edilen bir parçadır. Bu pantolonu doğru ayakkabı modeli ile kombinleyerek spor günlük ya da günlük şık kullanıma uydurmak mümkündür. Kanvas pantolonun modeli ve rengine göre ayakkabı tercihi yapılmalıdır. Her ayakkabı modeli her pantolon rengine ve modeline uyum sağlamaz. Doğru tercih yaparak şık, zarif ve havalı görünmek mümkün olacaktır.

Kanvas pantolonu doğru şekilde kombinleyerek modaya uygun ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kanvas pantolon modelleri aşağıda kategorize edilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Lacivert Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Bordo Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Düz Kesim Kanvas Pantolon

Düz kesim kanvas pantolonlar çoğunlukla spor bir tarza sahiptir. Ancak bu görünümü dengelemek adına stiletto gibi topuklu ayakkabılar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra sneakers ayakkabılar da düz kesim kanvas pantolonlarla uyum sağlayabilmektedir. Burada önemli olan renk uyumunu yakalamak ve üst parçayı doğru seçmektir. Şık ve kadınsı bir görüntü için düz kesim kanvas pantolonu stiletto ve kruvaze ipek bluz ile tamamlamak mümkündür.

Yüksek Bel Kanvas Pantolon

Yüksek bel kanvas pantolonlar çoğunlukla sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezidir. Koyu renkli yüksek bel kanvas pantolonlar, botlarla kombinlenebilir. Yaz aylarında da terci edilebilin yüksek bel kanvas pantolonun altına giyilecek olan ayakkabının modeli pantolonun paçasına göre belirlenmelidir. Paçaları dar ve bilekte biten yüksek bel kanvas pantolonlar sivri burun babetlerle oldukça şık bir tarz olacaktır. Sivri burun kısa topuklu ayakkabılar da tercih edilebilir. İspanyol paça, yüksek bel kanvas pantolonlar ise platform topuklu ayakkabılarla tercih edilmelidir. Stiletto, dolgu topuk ve topuklu bot gibi ayakkabılar da tercih edilebilir. Yüksek bel kanvas pantolonun paçaları normal uzunluktaysa topuklu sandalet, düz sandalet ya da sneakers modeller de tercih edilebilir.

İspanyol Paça Kanvas Pantolon

İspanyol paça kanvas pantolonlar topuklu ayakkabılarla kombinlenmesi gereken parçalardır. Uzun, İspanyol paça kanvas pantolonu stiletto, dolgu topuk veya platform topuk ayakkabı modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Kısa, İspanyol paça kanvas pantolonlar ise hem topuklu hem de düz ayakkabı modelleri ile rahatlıkla kombinlenebilir. Loafer, babet, espadril, sandalet gibi ayakkabılar tercih edilebilir.

Skinny Kanvas Pantolon

Skinny model kanvas pantolonlar oldukça sık tercih edilmektedir. Hemen her mevsimde günlük kullanım için tercih edilen bu pantolonları şık bir ayakkabı ile kombinleyerek daha zarif hale getirmek mümkündür. Skinny kanvas pantolonu stiletto ile tamamlayarak bir akşam yemeğine ya da ofise gidebilirsiniz. Skinny kanvas pantolonlar topuklu sandalet ya da babetlerle de giyilebilir. Bu şekilde smart casual bir tarz yakalanabilir. Günlük şık olarak karşımıza çıkan bu kombin, rahat bir kullanım sağlar. Kombini spor ya da şık bir görüntüye ulaştırmak için üst parçayı dikkatle seçmek gerekir. Sportif bir kullanım için basic tişörtler tercih edilirken şık kullanımlarda ipek bluz, fisto ya da işlemeli gömlekler tercih edilebilir.

Skinny Ankle Kanvas Pantolon

Skinny ankle kanvas pantolon modeli dar bir kesime sahip olup ayak bileğinde biten bir modeldir. Bu modeli hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kanvas pantolonu stiletto ile kombinleyerek şık ve elegan bir tarz yakalamak mümkündür. Aynı zamanda topuklu bot ve bootie ayakkabılarla da kombinlenmesi mümkündür. Bu şekilde sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilir. Tercih edilecek olan bot ya da bootie rengini kanvas pantolonla aynı renk seçerek bacak boyunu uzun göstermeniz de mümkündür.Güncellendi: Mayıs 23, 2019