Kahverengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Kahverengi adamı rezil de eder vezirde. Kahverengi ile renk uyumu üzerine detaylı bir yazı yazacağım elbet ama bugünkü konu kahverengi pantolon kombinleri ile ilgili olacak. Yazıyı dikkatlice okuyun. Sonra vay efendim “Kahverengi pantolon üstüne siyah giyilir mi, yok altına hangi renk ayakkabı giyilir?” diye hayıflanmayın.

Kahverengi Pantolon Kombinleri

Genellemeleri sevmem insanların zevkleri doğrultusunda giyinmeleri önemli. Renk meselesinde de çok absürt bir durum olmadıkça doğru yanlış diye bir durum yok. Benim size önerdiğim renkler kombinlemesi en kolay renkler. Yoksa kahverengi ile fuşya rengini bir araya getirip, kombine kafa atanlara eğer ki hakkıyla yapabiliyorsanız saygıyla eğilirim demek istiyorum.

Kahverengi pantolon diyoruz ama sonuç olarak kahverenginin onlarca tonu var. İçinde barındırdığı renklere göre kızıl kahve, kum kahverengi efendiciğime söyleyeyim siyahımsı kahve falan filan… Erkekler renkleri isimlendirmek konusunda kadınlar kadar başarılı değil. Bu sebeple sizler için sadece açık kahve ve koyu kahve olmak üzere konuyu bölüyorum.

Koyu Kahverengi Pantolon Üstüne Giyilebilecek Renkler

Koyu renkten kastım anlaşılsın diye pantolon örnekleri koydum. Kafa karıştırmayalım.

Koyu kahverengi pantolonlar ile uyum yakalamak istiyorsan, ben diyorum ki koyuların içinde boğulmayın.Yani Açık renklere yönelin.

Beyaz kesinlikle ilk akla gelen opsiyon çünkü garanti şıklık sağlar, yanlış yapma ihtimaliniz biter. Fil dişi, krem gibi renkler beyaz kadar keskin geçiş istemeyenler için beyaza bir alternatif olabilir.

Açık mavi , gül kurusu dediğimiz pembenin açık ve soluk tonları da koyu kahve pantolonlar ile uyumlu olur. Genel olarak Kahverengi pantolon mavi gömlek , tişört veya kazak her neyse.. İstisnasız en yakışan ikililerden bir tanesi.

Kahverengi Pantolonun Gri Renk ve Kotla Uyumu.

Bordo rengi es geçmek olmaz. Kahveyle bordonun uyumu tartışılmaz bir gerçek ama benim kişisel fikrim özellikle koyu kahve gibi bir renkle bordoyu kombinleyecekseniz şayet kombine üçüncü bir rengi katmanız yönünde ( açık tonlarda bir renk ). Mesela kahverengi pantolon, beyaz gömlek ve bordo ceket gibi.

Kahverengi pantolon ile yeşil uyumuna da değinmek istiyorum. Ben yeşilin haki tonunu kahvelerle yakıştırıyorum. Zaten kamuflaj pantolonlarına bakarsanız kahvenin yeşille uyumu net bir şekilde görülüyor.

Çok açık olmamak kaydıyla gri ile kahverengi de uyumlu bulduğum renklerden.

NOT: Kahveyle kahveyi kombinlemekte bir seçenek. Ama ton sür ton dediğimiz kahvenin farklı tonlarıyla tabi ki. Gidip aynı kahve tonlarını seçip çikolataya bandırılmış kraker gibi durmayın.

Açık Renk Kahverengi Pantolon Üstüne Giyilebilecek Renkler

Açık kahverengiden kastım bej rengi, taba rengi gibi kahvenin açık tonları.. Peki açık kahverengi pantolon üstüne hangi renkler giyilebilir?

Beyaz her zaman seçenekler dahilinde bulunabilir. Bunun yanı sıra açık pastel maviler haricinde canlı mavilerde kullanılabilir.

Bordo rengi açık kahverengi pantolonlar ile de kullanabilirsiniz ama bu sefer araya bir renk katmasanız bile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Daha spor kombinler oluşturmak istiyorsanız da yeşil, sarı, turuncu gibi bir çok canlı renk ile kombinlenebilir. Tamamen yaratıcılığınız ve becerinize kalmış bir durum.

Yine açık kahverengi pantolon üstüne kahvenin koyu tonları kullanılabilir. Baştan aşağı kahverengi giyebilirsiniz.

Kot rengi üstler açık veya koyu kahve fark etmez, kahverengiyle ahenk içindedir.

Gelelim dananın kuyruğunun koptuğu soruya!

Kahverengi ile Siyah Giyilir mi?

Neyi olmamış?

Yemin ederim klişeler içerisinde büyüdük. Şimdi kahverengi var kahverengi var. Yukarıda gösterdiğim koyu tonları siyahla uyduramadım gitti. He örnekleri yok mu? var tabi ama başarı yüzdesi çok düşük.

Eğer açık tonlarda bej, camel , taba vb. ise gönül rahatlığıyla giyilebilir. Burada göz zevkiniz ve içgüdülerinizi konuşturun.

Ben en çok taba rengiyle siyahı yakıştırıyorum. Bu da dipnot olsun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...