Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Kahverengi keten pantolon, kahverengi kumaş pantolon veya kahverengi kot pantolonlar sonbahar – kış aylarında oldukça tercih edilen pantolonlardır. Toprak renklerine sahip olan bu pantolonlar doğru şekilde kombinlendiğinde şık ve zarif bir kullanım sunar. Peki, kahverengi pantolonu hangi renk ayakkabı ile giymek gerekir?

Kahverengi pantolonlar sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tercihleridir. Bu pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
İspanyol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Bol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Nude ayakkabılar, kahverengi pantolonlar için tercih edilmesi gereken ayakkabıların başında gelir. Bu doğal renk, kahverengi pantolonun ayakkabı ile boğulmasını engeller ve görünüşe bir sadelik katar. Gözü yormayan bu renk kombini, pantolonun kesimine göre ayakkabı modeliyle tamamlanır.

Turuncu renkli bir ayakkabı kahverengi pantolonun altında oldukça hoş bir görünüm sağlar. Bu detay hem gözü yormaz hem de kombin için hareketlik sağlar. Bu kombin hem günlük hayatta hem de iş hayatında veya davetlerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Kahverengi pantolonun altına ayakkabı tercihi yaparken pastel tonlarından faydalanmak doğru olacaktır. Haki yeşili de kahverengi pantolonla hoş bir uyum oluşturur. Kombini monotonluktan kurtarır ve zarif bir görüntü sağlar.

Kahverengi pantolonu bej renkli ayakkabılarla kombinlemek oldukça şık bir görüntü sağlar. Hem yaz hem de kış mevsiminde bu kombini kullanmak mümkündür. Kışın bej rengi bot veya bootie ayakkabılar tercih edilirken yazın ise bej rengi dolgu topuk veya stiletto modeller kullanılabilir.

Kahverengi pantolonu mavi renkli bir ayakkabıyla kombinlemek de mümkündür. Dinamik ve uyumlu bir görüntü için mavi sneakers ayakkabılar tercih edilebilir. Bunun için pantolonun dar paça olması tavsiye edilir.

Gümüş ve altın renkli metalik ayakkabılar kahverengi pantolonlarla rahatlıkla kullanılabilir. Ayakkabı modelini pantolonun kesimine göre tercih etmek gerekir.

Pudra rengi, kahverengi pantolonla uyumlu ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Bu kombin ile gözü yormayan, zarif bir görüntü sağlamak mümkündür. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir.

Kahverengi pantolonu, toprak renkli ayakkabılarla kombinlemek doğru bir tercihtir. Bu sayede kombinin alt bölümünü tek renk yaparak çanta ve aksesuarlarla kombin güçlendirilir. İspanyol paça kahverengi pantolonları toprak renkli bir platform topukluyla tamamlamak oldukça doğru bir tercihtir.

Kahverengi pantolonlarla uyum sağlayan bir diğer ayakkabı rengi ise beyaz renktir. Beyaz topuklu bot, beyaz stiletto, beyaz babet veya beyaz sneakers ayakkabılar kahverengi pantolon için doğru bir tercihtir.

Kahverengi Pantolon Kombinleri

Kahverengi pantolonları nude, turuncu, haki, toprak rengi, beyaz, pudra, mavi, bej, metalik gibi renklerle kombinlemek oldukça doğrudur.

Skinny model kahverengi pantolonların altına bu renklerde bir stiletto, babet ya da sneakers tercih etmek doğru olacaktır.

İspanyol paça kahverengi pantolonları ise platform topuk, stiletto, topuklu sandalet veya topuklu bot ile kombinlemek gerekecektir.

Kahverengi bilekte biten pantolonun altına stiletto tercih etmek mümkündür. Aynı model pantolonla loafer veya espadril kullanmak da mümkündür. Tercih edilecek olan ayakkabı modeli, pantolonun kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Davet ve iş hayatı için topuklu ayakkabılar tercih edilebilir.

Topuklu bot ve bootie modeller sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilir. Bu ayakkabı modellerinin rengi ise haki yeşili, mavi veya taba olabilir. Toprak tonları, kahverengi pantolonları kombinlemek için garanti renkler olacaktır.Güncellendi: Mayıs 23, 2019