İlk Buluşmada Ne Giyilmeli?

İlk buluşma her iki cins açısından da büyük önem taşımaktadır. Birbirleri üzerinde kalıcı etki bırakmak için, yanlış bir şey söyleyerek geceyi berbat etmemek için yapılan hazırlıklar, söylenecek sözler ince elenir ve sık dokunur. Ancak kadınlar için ilk buluşmanın önemi daha bir ayrıdır. Çünkü buluşmadan önce akıllarına takılacak birden fazla soru vardır. Acaba ne giysem? Bu etekle bu gömleği kombin yapsam bana yakışır mı? Hangi renk ruj sürmeliyim gibi ve bunlardan onlarcası sorular. Gardırobun başında saatler harcamalar… İlk buluşma için en önemli giyim sözlerinden bir tanesi abartmadan, gereğinden fazlalaştırmadan giyinmektir.

BUNLARI DA OKUMALISIN
Mürdüm Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Nar Çiçeği Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Açık Mavi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Evet şimdi ilk buluşmada ne giyilir rehberimize başlıyoruz.

Önce ne giymemeniz konusunda tüyo vereceğiz. Son yılların en moda tercihlerinden olan renk renk kıyafetler kesinlikle tercih edilmemeli. Üzerinizde çok fazla değişik renk taşımamalısınız. Çünkü erkekler henüz bu karışık tercihlere hazır değiller. Birden fazla renk üstünüzde bulunuyorken gözlerini size dikmesini ve odaklanmasını kesinlikle beklemeyin.

Üzerinize en çok yakışan rengi belirleyerek onun tonlarında bir kombin yapmanız sizin için daha güzel olacaktır. Sürekli modayı takip ederek ilk buluşmada moda trendi şeyler giymeyin. Pötikareli bir elbise tercih ettiğinizde erkeğin gözünde o moda trendi bir elbise değil sadece sofra örtüsü olacaktır. Hele birde cana yakın esprili bir erkekle buluşuyorsanız kıyafetinizden çekeceğiniz var demektir.

İlk buluşma kadar buluşma yeri de önem taşımaktadır. Eğer bir akşam yemeği randevusuna gidiyorsanız siyah hafif mini bir elbise. Topuklu ayakkabılar ve siyah şık bir çanta tam bir kombin olacaktır. Dar beyaz bir gömlek seçiminin yanında boot cut Jean ise hafta sonu buluşmaları için ideal bir kombindir. İlk buluşmada takıyı da fazla abartmamalısınız. Akşam yemeği için şık bir kolye, hafta sonu buluşması için ise bileklikler ve şık bir saat sizi taşıyacaktır. Kesinlikle ve kesinlikle ilk buluşmada çok fazla dekolte bırakmamalısınız. Yoksa erkeğin gözünde değeriniz düşecektir. Bol ve özensiz kıyafetler de buluşmaya özen vermediğinizi hissettirir.

İlk buluşmada ne giyilir rehberimizin sonuna geldik, eğer sizinde önerileriniz var ise yorum bölümünden yazabilirsiniz.Güncellendi: Mayıs 31, 2019