İdeal Eş Seçimi Nasıl Olmalı?

Adem ile Havva’dan beri ruhuna eş arayan insanlar bu kadim geleneği gerçekleştirirken nice kriterler oluşturdu. Bireysel farklılıklara göre çeşitlenen kriterler bazı insanlara asil gelirken, bazı insanlara da bayağı geldi. Bazen de gözden kaçan ve önemsenmeyen öyle kriterler vardır ki, uygulanırsa ideal eş adayını nokta atışı seklinde belirlemeye yetecek niteliğe sahiptir.

İçlik giyen erkeklerin ideal eş adayı olduğunu gösteren 9 Bilgi

Onlar gerçek sevgiyi size tattıracak insanlardır.
Kendini seven önemseyen bir erkek partnerini de sever. Sizin enerjinizi enerji vampiri edasında sömürmezler. Sevmenin ve sevilmenin felsefesine hakimdirler.

Fazlasıyla erildirler.
Venüs’ün yansıması olan kadınların dişil özelliklerini sadece eril özelliklere sahip erkekler ortaya çıkarabilir. Kendisini bedenini zararlardan koruma yöntemlerini bilen bir erkek ayni şekilde partnerini de koruma altına alır. Yaradılışı gereği korunmayı seven dişiler koruyucu, eril özellikleri baskın erkeklerin cazibesine hayrandırlar.

Anadolu’nun yansımasıdırlar.
Her ne kadar Avrupai yaşam tarzı hayatımızı yönlendirmeye başlasa da hepimizin mayası Anadolu’nun suyuyla yoğrulmuştur. Eşiniz cinsel paylaşımda bulunduğunuz partneriniz olmasının yanında aynı zamanda çocuğunuzun da babasıdır. Babalarımızdan gördüğümüz bu samimi içten giysiler ruhunuzu hatıralardaki tatlı masumiyetle ısıtacaktır.

Dinç ve sağlıklıdırlar.
Otuz besinden sonra böbrek, romatizma, eklem ağrılarıyla bir işinizi iki edecek bir erkek olmayacak yanınızda. Çünkü o gençlik yıllarında giydiği içliklerle önlemini almıştır.

Teninin rengini zorlanmadan görebilirsiniz.
Erkek bedeni testosteron etkisiyle çoğunlukla siyah kıllarla örtülüdür. Bu yüzden çoğunuz yıllardır yanınızda yatan kişinin ten rengini algılayamazsınız. Eğer içlik uzun sure giyilirse vücudu sarma ve sürtünme özelliği zamanla kıl yoğunluğunu azaltır ve siz de daha normal bir yoğunlukla karşılaşırsınız. Ayrıca dokunmayı daha ince noktalara taşıyarak tensel temasın yatak odasındaki psikolojik getirilerini elde edersiniz.

Özgüvenleri yüksektir.
Psikolojik olarak salaş geniş kıyafetler iç dünyasını saklamak isteyen insanların tercihidir. Daha fit ve üzerine oturan kıyafetleri tercih eden insanlar hem kendileriyle daha barışık hem de yüksek özgüvene sahiptirler. İçliklerin genel formatı ise beden kaplayacak şekildedir. Gün içerisinde içliğiyle dolaşan erkekler farkında olmadan davranışçı terapi yöntemlerini uygulayarak özgüvenlerini tazelemektedirler.

Sorumluluk duyguları gelişmiştir.
Yapılan araştırmalara göre bedenini, sağlığını koruma dürtüsü bilinçaltımızdan gelen mesajların yansımasıdır. Sorumluluk bilinci gelişmiş erkeklerin bilinçaltında ailesine bakmak için sağlıklı olmaları gerektiği yatmaktadır. Bunu direkt dile getirmeseler de bedenlerine sağlıklarına gösterdikleri ilgiden anlayabiliriz.

Cinsel performansları iyidir.
Bilindiği üzere libidonun aktifleşmesi için glikoz ne ise hava sıcaklığı da odur. İçlikler sayesinde vücut sıcaklığı düşmeyen erkeklerin libidosu da sizi tatmin edecek düzeydedir.

Sperm kalitesi yüksek bir eşinizin olacağıdır.
Vücut sıcaklığını giydiği içliklerle koruyan bu adam testislerini de ani hava değişikliklerinden koruyacaktır. Günümüz şartlarında kimyasalların hızla yayılması maalesef ki küresel sermayemiz olan spermlerin kalitesini düşürmektedir. Kimyasal kullanımına dikkat etmese de ani sıcaklık değişimlerinin vereceği zarardan korumada olan potansiyel çocuklarınız olacaktır.Güncellendi: Haziran 30, 2019