Güzel ve Bakımlı Kadın Olmanın 4 Yolu

Düşünmeye Gerek Yok

İçinde muhteşem göründüğünüzü bildiğiniz ve hiçbir şey düşünmenizi gerektirmeyen bir veya iki tane kıyafetiniz olsun. Sizi kapının dışına çıkartacak beş adet kozmetik malzemeden fazlasını tutmayın ve bunlar renklendirici malzemeler olmak zorunda değiller. Kapıdan gururla çıkmanızı sağlayacak ve gereken her şeyi gizleyecek, şık ve modaya uygun bir palto bulundurun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Buğday Tenliler Hangi Renk Fondöten Kullanmalı?
Açık Renk Fondöten Nasıl Koyulaştırılır?
Loreal True Match Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?
Transparan Fondöten Ne İşe Yarar?
Yağlı Ciltler Nasıl Fondöten Kullanmalı?
Pata Krem Fondöten Nasıl Sürülür?
Hangi Fondöten Cilde Zarar Vermez?

Hareket Etmeyi Sürdürün!

Zamanın içinde donmuş halde kalmayın; zaman, saplanıp kalmak için ne kadar sakin ve konforlu bir yer olsa da… Tamamen sizin tarzınız olan bir görünümü koruyun ama zamanın gerisinde kalmamak için bu görünümü yeniden keşfetmeyi sürdürün. Suçluların kimler olduğunu biliyorsunuz. Farrah’ın kendisi bile aynı görünümü o kadar sürdürmemişken, 70’lerin Farrah Favvcett saç stiliyle dolaşan o kadını görmüştünüz. Veya daha da iyisi, 60larda modern ve şık olan fakat o devrin kapandığına inanmayı reddeden arkadaşınızı!

Sen Ne Yapıyorsan Ben İki Mislini Yaparım

Çocukken oynadığımız o oyunu hatırlıyor musunuz? Söz konusu olan, sadece manikür yaptırmak veya saç renginizi değiştirmek bile olsa, yapılacak küçük bir yenilik veya değişiklik, yepyeni bir zihin yapısı yaratabilir. Ve evet, tabii ki, eğer beğenmezseniz her zaman eski haline döndürebilirsiniz. Ama yeni halinizi sevebilir ve neden daha önce denemediğinizi de merak edebilirsiniz!

Affetmeyi Öğrenin

Kendini kabullenmeye geri dönün. Diyetinizi bozdunuz mu? Bu sadece, insan olduğunuz anlamına gelir. Başkalarını çok daha kolay affederken, kendimizi neden affedemeyiz? Kafanıza takmayı bırakın! Biraz fazla harcama yaptığınızda, belki de moralinizi yükseltmek için o zaman ihtiyacınız olan şey oydu diye düşünün. Başkalarını affetmekte güçlük çekiyorsanız, en iyi niyetli insanın bile duygularınızı incitebileceğini hatırlayın. Üzerinde durmayın. Sizinle kalmasına izin vermeyin, yoksa o kendisini yeme içme krizlerine, aşırı harcamalara veya çok daha üzücü bir şeylere dönüştürecektir. Atın gitsin ve hayatınıza BUGÜN devam edin!Güncellendi: Mayıs 25, 2019