Aşk denildiği zaman akan sular duruyor. Bu durum hem erkekler için hem de kadınlar için aynı özelliği gösteriyor. Birbirinden hoşlanan iki insan varsa ve ikisi de çekingense eğer birbirlerine açılmaları biraz sancılı bir süreç olabiliyor. Özellikle kadınların çok merak ettiği ve akıllarına takılan soru ise aşık olan erkek nasıl davranır sorusudur. Aşık olan erkeklerin davranışları sevdiği kadına göre oldukça değişkenlik gösterebilir ancak hepsinin ortak bir yanını belirleyebilirsiniz.

Aşık olan erkek nasıl anlaşılır sorusu akıllarına takılan ve bu yazıyı okuyan kadınlara bunun cevabını bir nebze de olsun verebileceğimizi umuyorum.

Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa ve siz bu durumu tam olarak anlayamıyorsanız şüpheye düşüyorsanız eğer; seven bir erkek size sürekli bir iltifatta bulunmaya çalışır. Bu durum her yerde geçerlidir. Zaman veya durum fark etmeden iltifat etme çabasına girer.

Size ve sizin üzerinizde olan değişikliklere meraklıdır. Yaptığınız bir değişikliği veya aldığınız yeni bir elbiseyi hemen fark edebilirler ve bununlar ilgili muhabbet etmeye çalışırlar. Değişikliğin ne kadar yakıştığını veya aldığınız bir şeyin size ne kadar uyduğunu söylerler.

Aşık olan erkek nasıl davranır diye merak eden kadınların aklındakilerini giderecek bir diğer cevap ise çevrenizdeki erkek arkadaşlarınızı kıskanmasıdır. Sürekli onlar hakkında sorular soruyorsa ve onları açıkça kıskandığını belli ediyorsa size aşıktır.

Sizin karşınızda konuşurken dili kilitlenebilir, kelimelerini unutabilir. Bu da size karşı ne söyleyeceğini bilmemesinden dolayı kaynaklanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...