Erkek Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bahar ve yaz aylarında sıklıkla kullanılan beyaz pantolonların nasıl kombinlenmesi gerektiğini bilmek, tarz olmak adına önemlidir. Erkek beyaz pantolon atına ne renk ayakkabı giyeceğinize aşağıdaki önerileri dikkate alarak karar verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Lacivert Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Bordo Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Beyaz Pantolon Kullanımında Ayakkabı Rehberi

Erkekler için beyaz pantolonlar, doğru ayakkabı modeli ve rengi ile tamamlandığında oldukça şık ve dengeli bir görüntü ortaya çıkar. Vücudun orantılı, doğal ve dengeli görünmesi için bu parçaların doğru şekilde kombinlenmiş olması gerekir. Aşağıda beyaz pantolon ile kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri hakkında ipuçları paylaşılmıştır.

Gri renk ayakkabı

Beyaz pantolonu gri renkli bir loafer ayakkabı ile kombinlemek oldukça sade ve dingin bir görüntü oluşturacaktır. Bu kombinde renkli bir üst parça veya gri tişört kullanılabilir. Kombini güçlendirmek adına güneş gözlüğü ve saat kullanımına da özen göstermek gerekir.

Bordo renk ayakkabı

Bordo renkli rugan ayakkabılar da beyaz pantolon altında uyumlu olacaktır. Bu kombini gülkurusu ya da bordo renkli bir tişörtle tamamlayabilirsiniz. Kontrast bir kombin oluşturmak isteyen kişiler, bordo ayakkabıları yeşil renkli gömlek ya da tişörtle kombinleyebilirler.

Haki yeşili renk ayakkabı

Beyaz pantolonları haki renkli ayakkabı modelleri ile kombinlemek de mümkündür. Hem rahat hem de sade bir görünüm oluşturan bu kombini, gözlük ve saat gibi aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Üst parça olarak tercih edeceğiniz renkler beyaz, yeşil tonları, gri, bordo gibi renkler olabilir.

Koyu yeşil renk ayakkabı

Koyu yeşil bez ayakkabıları da beyaz pantolonla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bez ayakkabıların yanı sıra nubuk koyu yeşil ayakkabılar da beyaz pantolonla şık bir kombin oluşturur. Bu kombinin üzerine gülkurusu bir ceket ya da gri gömlek tercih edebilirsiniz.

Taba renk ayakkabı

Taba renkli ayakkabılar da beyaz pantolonlarla uyumlu olacaktır. Bu kombinin üzerine mavi, beyaz, gri, yeşil, bordo, sarı gibi pek çok renkte tişört tercih edebilirsiniz.

Vizon rengi ayakkabı

Vizon rengi, hemen her pantolonla uyum sağlayacak bir renktir. Beyaz pantolonlarla da oldukça şık bir görüntü oluşturur. Vizon renkli bez ya da süet bir ayakkabı oldukça doğru tercih olacaktır. Bu kombinin üzerine dilediğiniz renkte üst parça kullanabilirsiniz.

Acı kahverengi ayakkabı

Beyaz pantolonla acı kahverengi ayakkabı kullanımı da mümkündür. Üst parçada kahverengi, sütlü kahve, vizon rengi ya da bordo renkli tişört ya da gömlek kullanımı mümkündür.

Lacivert renk ayakkabı

Beyaz pantolon modellerini lacivert ayakkabılarla da kombinlemek mümkündür. Oldukça ferah bir hava katan bu renk kombini, kırmızı detaylı aksesuarlarla güçlendirilebilir. Lacivert ayakkabı olarak loafer ya da bez ayakkabı tercih edilebilir. Daha şık bir görüntü için lacivert nubuk ayakkabıları da değerlendirebilirsiniz.

Buz mavisi rengi ayakkabı

Lacivert kadar buz mavisi rengi de beyaz pantolonla ferah bir görüntü oluşturur. Bu kombinin üst parçası olarak açık yeşil, mercan rengi, gülkurusu, haki yeşili, bordo, lacivert, hardal, kahverengi gibi renkler tercih edebilirsiniz.

Beyaz renk ayakkabı

Beyaz pantolonu beyaz ayakkabı ile kombinleyerek uyumlu ve sade bir görüntü de elde edebilirsiniz. Özellikle beyaz sneakers modelleri beyaz pantolon ile oldukça uyumlu olacaktır.

Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Denim gömlek

Beyaz pantolonu denim gömleklerle kombinlemek oldukça kullanışlı ve dikkat çekici olacaktır. Bu kombini lacivert loafer, yeşil bey ayakkabı ya da beyaz sneakers ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Siyah üst

Beyaz pantolonu siyah bir tişörtle tamamladıktan sonra ayakkabı seçimi olarak beyaz ya da gri bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Beyaz üst

Beyaz pantolonu beyaz bir üst ile kombinlemek de mümkündür. Bunun için canlı bir ayakkabı rengi tercih edebilirsiniz. Hardal, yeşil, mavi, bordo gibi spor ayakkabılar tercih edilebilir.

Tek renk tişört

Tek renk gömlek ve tişörtler beyaz pantolonla rahatlıkla kombinlenebilir. Üst parçanın rengine göre ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Dilerseniz kontrast renklerden kombin yapabilirsiniz. Bunun için kırmızı-yeşil, mor-hardal gibi renklerin tonlarından yararlanabilirsiniz. Uyumlu bir görüntü elde etmek istiyorsanız tek renk tişörtün altına, o rengin birkaç ton açık ya da koyu rengini tercih edebilirsiniz.

Basic tişört

Basic tişörtler beyaz pantolonları kombinlemek için oldukça doğru tercihtir. Bu kombinin altına tişörtle aynı renkte ya da tişört renginin bir iki ton açık veya koyu rengi kullanılabilir.Güncellendi: Mayıs 24, 2019