Episoft Serum Nedir?

20 ml şişeler halinde satılmaktadır. Tüm içeriği bitki özlerinden oluşturulmuştur. Tüy dökücü krem dendiği zaman akıllara ilk gelen ürünlerin başında gelmektedir. 20 ml olan her şişe, 10 gün boyunca kullanılmaktadır. Episoft – Episoft serum – Episoft tüy azaltıcı serum şeklinde kullanımları bulunmaktadır. 3 kullanımda doğrudur ve aynı ürünü temsil etmektedir. Aşağıdaki yorum bölümünden ürünü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz, tecrübelerini paylaşırlarsa, ürünü yeni kullanacak kişilere de yol göstermiş olacaklardır.

Episoft Serum Fiyatı

Her şişe 20 ml’dir ve 10 günlük bir kullanım sunmaktadır. 1 şişe fiyatı 39 TL’dir.

Episoft İçeriği

Bu ürünün içeriğinde başta badem yağı, ada çayı, papaya yağı, şerbetçi otu olmak üzere bir miktarda jojoba yağı ve batı mazısı bulunmaktadır.

İçeriğinden de görüldüğü üzere sadece bitkilerden oluşmuş bir üründür.

Episoft Tüy Dökücü Krem İşe Yarıyor mu?

  • Yapılan yorumlara ve araştırmalara bakıldığı zaman tüylerin kısa sürede dökülmesini sağlamaktadır.
  • Eğer düzenli olarak kullanılırsa tüylerin yoğunluğu azalmakta ve yeni tüyler de daha uzun sürede çıkmaktadır.
  • Cilde verdiği bir zarar görülmemiştir. Doğal bir üründür.
  • Başta ayak, sırt, göğüs, koltuk altı dışında yüzlerde dahil olmak üzere vücudun hemen hemen her yerinde kullanılabilmektedir.

Episoft Nasıl Kullanılır?

  • Vücudunuzun hangi bölgesine kullanacağınıza karar verdiyseniz o bölgeyi ağda, jilet veya epilasyon ile aldıktan 1-2 gün sonra ürünü, bu bölgede kullanın. Tüyler her çıktıktan sonra bu işlemi tekrarlayın. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise; tüyleri aldığınız yerlere masaj yaparak ürünü yedirmeye çalışınız. Aksi halde beklediğiniz verimi alamayacaksınız.

Episoft Serum Kullananlar

Gerek instagram gerek forum siteleri gerekse diğer sosyal medya siteleri ve kadın sitelerinde üründen fazlasıyla bahsedilmektedir. Episoft kullananlar arasında memnun olmayan kullanıcı sayısı oldukça azdır.

Kadınlar arasında oldukça yaygındır ve içeriğindeki bitkisel ürünlerden dolayı çekinilmeden kullanılmaktadır. Ürünün resmi satışını yapan 2-3 site bulunmaktadır, bunlar dışında satış yapan siteler üzerinden ürünü satın almanız durumunda herhangi bir aksilik olursa fazlasıyla uğraşmak durumunda kalırsınız. Bu nedenle resmi siteden almaya gayret gösterin.

Episoft Kullanıcı Yorumları

Ürünü kullanan kişilerin yaptıkları yorumlara göre yanma hissi ve uygulanan bölgede kızarıklıklar oluşmuştur. Ancak bu normal karşılanmalıdır. Zira ağda uygulanan bölgede bu tarz durumların olması gayet doğaldır.

Özellikle kadınlar kulübü, instagram, ekşi ve kadın sitelerinde yapılan yorumlara bakıldığında 5.seansın ardından ciddi şekilde tüylerde incelme olduğu saptanmıştır.

Episoft Şikayet

Ürünü satın almaya karar verdiyseniz çoklu alım yerine sadece 1 şişe satın alıp denemenizde fayda var. Eğer faydasını görürseniz yeni siparişler verebilirsiniz. Eğer herhangi bir sebepten ötürü şikayetiniz var ise aşağıdaki kullanıcı yorumları bölümünden yazarsanız ürünü yeni kullanmayı düşünenlere de yol göstermiş olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Episoft eczanelerde var mı?

 Gerek aktarlarda gerekse bazı eczanelerde bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Eczane fiyatı?

Eczaneye göre farklılıklar göstermekte olup genel satış fiyatı 39 TL. olarak belirlenmiştir.

Episoft yan etkileri?

Bilinen bir yan etkisi gözlemlenmemiş ve kullanıcılar tarafından da böyle bir sorun paylaşılmamıştır. Eğer sizler bir yan etkiye rastladıysanız aşağıdan bizlere iletebilirsiniz.

Hamilelikte kullanılır mı?

Hamile iseniz ürünü kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza danışınız.

Jiletle kullanılır mı?

Tüylerinizi ağda, epilasyon veya jiletle almanızda bir sakınca bulunmamaktadır.

Kullanım şekli?

Yukarıdaki nasıl kullanılır bölümünde ürünün kullanım şekli detaylı olarak anlatılmaktadır.

Zararlı mı?

Ürüne yapılan gerçek kullanıcı yorumlarında ürünün herhangi ciddi bir zararına denk gelinmemiştir.

Nerede satılır, nereden alabilirim?

Episoft serum; aktar, eczane ve ürünün resmi sitelerinden satın alınabilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...