Emline; kapsül, soğuk çay, Coffee Mask, Perfect Body Jel, Wrap ve Slimline ürün çeşitlerine sahip, ürünleri detoks, form koruma ve antioksidan özellikleri ile ön plana çıkan bir markadır.

Emline Ürün Çeşitleri Özellikleri & İçeriği

Emline Kapsül

Yağ yakımına yardımcı olarak bölgesel incelmeye ve kilo vermeye yardımcı olur. Günlük vitamin ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlarken tokluk hissiyatı sağlanmasına da destek olur. İçeriğinde; ananas, kaktüs, frambuaz, guarana, papaya, kuru üzüm, yeşil çay ekstreleri bulunmaktadır.

Emline Soğuk Çay

Form korunmasına yardımcı olur. Ahududu tadındadır ve akşam yemeklerinden 1 saat önce 1 çay kaşığı form çayı 1 bardak soğuk suda çözündükten sonra aç karnına içilmesi önerilmektedir. İçeriğinde; sorbitol, frambuaz, sitrik asit, pancar,Stevia (bitkisel tatlandırıcı), Konjac bitkisi bulunmaktadır.

Coffee Mask

Cildin temizlenmesine, beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. Gözenek sıkılaşmasını sağlar. İçeriğinde öğütülmüş gerçek kahve çekirdeği özütü içermektedir.

Perfect Body Jel

Selülit görünümüne neden olan yağ hücrelerine etki ederek düzenli kullanımla bunların küçülmesine ve portakal kabuğu görünümünden kurtulmaya ve cilt yüzeyinin toparlanmasına yardımcı olur.

Wrap

Selülit ve çatlaklardan kurtulmaya yardımcı olan, sarkmaları önleyen, sıkılaşmayı destekleyen bant formunda, jel ile desteklenmiş bir üründür. Kullanılmadan önce uygulanacak bölgenin temizlenmesi gerekmekte ve uygulandıktan sonra yapısındaki jel emilene kadar çıkarılmaması tavsiye edilmektedir. Kullanımlar arasında 72 saat bırakmak da önerilmektedir.

Slimline

Bitkisel içerikli, ara öğün yerine kullanılabilen form çayıdır. Günlük besin ihtiyacının karşılanmasına takviye sağlar. Vücuttaki toksinleri atarak detoks etkisi yaratır. Tokluk hissi ve enerji verir. Sindirimi düzenleyerek bağırsakları çalıştırır. Sabah- akşam yemeklerden 1 saat önce kullanılabilir. İçeriğinde; yeşil çay, bamya çiçeği, yulaf, tarçın, karanfil, meyan kökü, limon kabuğu bulunmaktadır.

Ürünler ilaç değildir. İçeriğindeki ürünlere alerjisi olanlar, hamileler, emziren anneler ve ilaç kullanan kişilerin kullanmaması tavsiye edilir. Doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Siz de Emline ürünleri kullandıysanız ürün hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında paylaşarak, bu ürünü denemek isteyen diğer kullanıcıların değerlendirmenize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...