Bayanların güzelliğe verdikleri önem beraberinde bir çok alt kategorinin oluşmasına neden olmuştur. Bunların başında ise kozmetik sektörünün alt kategorisi olarak görebileceğimiz parfüm sektörü gelmektedir.

Bayanların güzelliğe verdikleri önem beraberinde bir çok alt kategorinin oluşmasına neden olmuştur. Bunların başında ise kozmetik sektörünün alt kategorisi olarak görebileceğimiz parfüm sektörü gelmektedir. Parfüm geçmiş yıllarda alım gücünün düşük olması, ithalat şartlarının ağır olması nedeniyle basit, merdiven altı olarak tabir edebileceğimiz ürünlerle geçiştirilirken günümüzde alım gücünün yükselmesine, ithalat şartlarının kolaylaştırılmasına bağlı olarak geçmiş yıllarda gözümüze çok pahalı gelen Bvlgari markasına ait parfümleri dahi kolaylıkla temin edebilmekteyiz.

Farklı kaynaklarda çok farklı fiyat aralıklarında satışta olan Bvlgari bayan parfüm çeşitleri için önemli olan uygun fiyata ürün almak kadar sahte olmayan markanın kendi orijinal ürünlerine sahip olmaktır. Bu nedenle özellikle dijital ortam üzerinde alışveriş yapmak isteyen bireyler daha önce ilgili kaynaktan alım yapıp, orijinal ürün sattığını kanıtlayan sitelerden alım yapmalıdır.

Bvlgari Jasmin Noir Edp 100 Ml Kadın Parfümü

Bvlgari markasının ülkemizde en çok tercih edilen bayan parfüm çeşididir. Bvlgari Jasmin Noir Edp 100 Ml Kadın Parfümü 150 TL – 300 TL aralığında genellikle satışa sunuluyor olsa da daha pahalı rakamlarla karşılaşmakta mümkündür. Bahsettiğimiz gibi önemli olan uygun fiyata sahte olmayan ürünü alabilmektir.

Bvlgari Omnia Amethyste Edt 65 Ml Kadın Parfümü

İlgili markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan başka bir modelidir. Kokusunun haricinde bayanlar tarafından ilk olarak ambalajına, ürünün şişesine aşık olunmaktadır. Sırf şişesi nedeniyle eline alarak, kokusuna hayran kalan bayan arkadaşlar olduğuna bizzat şahit olmuşluğumuz vardır.

Bvlgari Omnia Crystalline Edt 65 Ml Kadın Parfümü

Bvlgari markasının farklı şişe tasarımına sahip olan ve ilk olarak bununla ilgi çekse de sonrasında yine kokusuyla kendisine aşık eden parfüm çeşitlerinden birisidir. Geçmiş yıllarda çok yüksek fiyatlara ülkemizde satışta olmasına rağmen günümüzde çok daha uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Özel günlerde bayanlara çok güzel bir hediye olarak tercih edilmektedir.

Bvlgari Mon Jasmin Noir Edp 75 Ml Kadın Parfümü

İlgili parfüm türünün 50 Ml olan şişe boyutu olsa da ekonomiklik açısından en çok 75 Ml olan şişe tercih edilmektedir. Günlük kullanımlar için tercih ediliyor olsa da genellikle bayanlar tarafından kokusunun dikkatleri üzerine çekmesi nedeniyle özel günlerde sıkça tercih edilen bir parfüm çeşididir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...