Bordo Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Bordo kumaş pantolon, bordo keten pantolon veya bordo kot pantolonlar sonbahar – kış aylarında sıklıkla tercih edilen parçalar arasındadır. Sonbahar renklerine sahip olan bu pantolonlar doğru kombinlendiğinde oldukça şık ve zarif bir görüntü oluşturur. Peki, bordo pantolonu hangi renk ayakkabı ile giymek gerekir?

Bordo pantolonlar sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tercihleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu pantolonu kombinlerken tercih edilmesi gereken ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Lacivert Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kahverengi Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Gümüş ve altın renkli metalik ayakkabılar bordo pantolon ile rahatlıkla kombinlenebilir. Ayakkabının modelini pantolonun kesimine göre tercih etmek gerekecektir. Metalik ayakkabılar, modern ve şık bir tarz oluşturacaktır.

Siyah ayakkabılar pek çok pantolonla uyum sağlayabilecek modellerdir. Bordo pantolonlarla da rahatlıkla kombinlenebilirler. Bordo pantolonun altına siyah topuklu ayakkabı tercih ederek şık bir görüntü elde etmek mümkündür.

Pudra rengi, bordo pantolonla oldukça hoş bir uyum oluşturacaktır. Bu kombin hem gözü yormayan, karmaşa yaratmayan; hem de oldukça zarif bir görüntü sunar. Günlük kullanım için de tercih edilebilir.

Bordo pantolonu sonbaharda açık kahverengi ayakkabılarla kombinlemek oldukça şık bir görüntü sunacaktır. Bu kombini elbette yaz aylarında kullanmak da mümkündür. Ancak sonbahar renklerine sahip olması nedeniyle sonbahar ve kış aylarında daha kullanışlı olacağı bir gerçektir.

Bordo pantolonu koyu lacivert, süet ayakkabılarla da kullanmak mümkündür. Hem şık hem de günlük kullanıma uygun bir kombin elde edilir.

Nude ayakkabılar, kombin yaparken zorlanan kişiler ve karar veremeyenler için çıkış noktası olmalıdır. Çünkü nude ayakkabı, neredeyse tüm renklerle uyum sağlayabilen, gözü yormayan ve karmaşa yaratmayan bir tercihtir. Tabii nude ayakkabıyı yerinde, doğru bir şekilde, kullanmak daha zarif ve elegan görüntü oluşturur. Bordo pantolonla nude ayakkabıyı kombinlemek de oldukça doğru bir tercihtir.

Bordo pantolonu, aynı tondaki bordo ayakkabı ile kombinlemek de mümkündür. Böylece alt kısmı tek renk yaparak yıldız seçimini çanta veya bluzdan yana kullanmak mümkün olur. Bacak boyu kısa olup da uzun görünmesini isteyen kişiler bordo pantolonu bordo ayakkabılarla kombinleyebilirler.

Bordo Pantolon Kombinleri

Bordo pantolonu yukarıdaki renklerdeki ayakkabılar ile kombinlemek mümkündür. İspanyol paça bordo pantolonları platform topuk veya topuklu bot ile kombinlemek gerekir. Bu şekilde ayakkabının paça altında görünmemesi sağlanarak dengeli bir görüntü oluşturulur.

Bordo pantolonun altına stiletto tercih etmek isteyen kişiler bilekte biten skinny ankle pantolon modelini tercih edebilirler. Bu şekilde zarif ve şık bir görüntü sağlanır. Bu kombinin üzerine açık mavi tonlarında gömlek, pudra renkli bir bluz ya da gümüş renkli bir üst parça tercih edilebilir.

Bordo pantolonların altına düz ayakkabılar da tercih edilebilir. Bunun için paça kısmı dar olan havuç model pantolonlar tercih edilebilir. Skinny bordo pantolonların altına da sneakers, loafer, babet gibi ayakkabı modelleri yakışacaktır.

Topuklu bootie tercih edecek kişiler paçaları dar olan skinny model bordo pantolonları kullanabilirler. Bu şekilde hem günlük bir kullanım sağlanmış olur hem de şık bir görüntü elde edilir.Güncellendi: Mayıs 23, 2019