Bordo Kadife Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bordo elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu birçok kadın tarafından merak edilmektedir. Bordo elbise için tercih edeceğiniz ayakkabı ile şık ve dikkat çekici görünmek için doğru kombin yapmaya özen göstermek gerekir. Bordo elbiseyi doğru ayakkabı modeli ve rengi ile kombinleyerek elegan bir görüntü elde etmek istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Bordo kadife elbise oldukça dikkat çekici bir parça olduğu için mümkün olduğunca dokusu yumuşak ve sade bir ayakkabı modeli ile kullanmak gerekir. Mat stiletto, deri topuklu ayakkabı, deri bot seçenekleri bordo kadife elbisenin altına tercih edilebilir. Aksesuarları ise daha sade tutmakta fayda olacaktır. Çünkü kadife elbise zaten başlı başına bir yıldızdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Sarı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Ayakkabının modeline ve materyaline karar verdikten sonra aşağıdaki önerileri dikkate alarak bordo elbisenin altına en doğru ayakkabı rengini tercih edebilirsiniz.

Bordo elbise altına ayakkabı tercih ederken elbisenin model ve tarzını dikkate almak gerekir.

Kısa elbiseler stiletto, sandalet, topuklu ayakkabı ve sneakers ayakkabılarla kombinlenebilir.

Spor elbiseleri spor ayakkabılarının yanı sıra dolgu topuk, babet ve sandaletlerle de kombinleyebilirsiniz.

Ofis stili bordo elbisenin altına burnu kapalı siyah, nude, bej, dore veya gümüş topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Şık bir davet için kadife bordo elbisenin altına, dore, bej, nude, nude, siyah, rose gold veya gümüş renkli bir stiletto tercih edebilirsiniz.

Bordo renkli bir elbiseyi kombinlerken elbisenin modeline göre bir ayakkabı tercihi yapmak önemlidir. Ayakkabı modeline karar verdikten sonra doğru renkteki ayakkabıyı kullanarak şık ve zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Bordo elbisenin altına giyilecek ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

Nude renk ayakkabı

Bordo elbiseyi nude ayakkabılarla kombinlemek oldukça doğru bir tercih olacaktır. Nude ayakkabılar birçok elbiseye yakıştığı gibi bordo elbise ile de uyumlu bir görüntü oluşturacaktır.

Dore renk ayakkabı

Bordo elbiseyi dore ayakkabıyla kombinlemek de doğru bir tercihtir. Oldukça elegan ve şık bir görüntü oluşturacak bu kombini, özel davetleriniz veya iş hayatınız için tercih edebilirsiniz.

Gümüş renk ayakkabı

Gümüş renkli ayakkabılar da bordo elbiselerle oldukça uyumlu parçalardır. Bordo elbisenin çekiciliğini gümüş renkli bir ayakkabı ile dengeleyebilirsiniz.

Siyah renk ayakkabı

Çoğu renkler muhteşem bir uyum sağlayan siyah renk, bordo elbise için de çok doğru alternatif olacaktır. Kısa ve dar bordo elbisenin altına siyah stiletto tercih ederek dikkat çekici ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bej renk ayakkabı

Bej, ekru ve fildişi gibi renklerle de bordo elbiseyi kombinlemek mümkündür. Bu renk ayakkabılar ilginin elbise üzerinde kalmasını sağlar.

Gri renk ayakkabı

Gri ayakkabılarla bordo elbiseyi kombinlemek de mümkündür. Sade ve zarif bir görüntü oluşturan bu kombin, günlük hayatta, iş hayatında veya davetlerde tercih edilebilir. Ayakkabı ve elbisenin modeli kullanım alanını belirleyecektir.

Bordo renk ayakkabı

Bordo elbiseyi bordo ayakkabılarla kombinlemek de mümkündür. Böylece tek parça bir görüntü yakalanır. Koyu yeşil bir çanta ile bu kombini canlı ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Rose gold renk ayakkabı

Bordo elbiseleri rose gold ayakkabılarla kombinlemek de doğru olacaktır. Bu alternatif oldukça şık ve zarif bir görüntü sunar. Düz kesim ve sade bir bordo elbisenin altına rose gold stiletto giyerek şık bir davete katılabilirsiniz.

Yeşil renk ayakkabı

Bordo elbiseyi koyu yeşil ayakkabılarla kombinlemek de mümkündür. Bu kombin ile oldukça dikkat çekici bir tarz yakalayabilirsiniz. Kloş kadife bordo elbisenin altına koyu yeşil, topuklu, deri çizme tercih ederek oldukça şık ve feminen bir görüntü elde etmeniz mümkündür.Güncellendi: Mayıs 23, 2019