Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Hoşlandığınızı nasıl belli edebilirsiniz? Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını bazı hareketlerini gözlemleyerek anlayabilirsiniz. Ancak durum tam tersi olur ve siz bir erkekten hoşlanırsanız ona bu durumu nasıl belli edersiniz?

Benden hoşlanıyor mu?

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını davranışlarından çözebilirsiniz. Bu davranışları sizlere sıralamamız gerekirse;

Eğer karşınıza geçtiğinde ellerini bir türlü nereye koyacağını bulamıyorsa o erkek sizden hoşlanıyor demektir.
Sizi görünce heyecanlanıyor ve hareketleri bir acayip oluyorsa bu yüzden hareketlerinde saçmalayabilir.
Yada yukarıdaki durumların tam tersine çok sakin hareket ediyor ve sakin bir tavır içerisine girip gözlerinizin içerisine derin derin bakıyorsa o erkek sizden hoşlanıyor demektir.
Devamlı olarak size bakıyor ve gülümsemeler atıyorsa , size ufakta olsa imalarda bulunuyorsa o erkek sizden gayet hoşlanıyor demektir.

Hoşlanmak

Hoşlanan bir erkeğin bakışları keskin olur ve göz bebeklerine kitlenir.

Erkekler karşı tarafı sevdiğini belli etmek için kadınlr gibi gülücükler saçarak hareket etmezler.
Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa kafası öne eğik bir şekilde bakar.
Karşınızda otururken bacaklarını açması durumunda içgüdüsel olarak sizden hoşlandığı anlamına gelir.
Eğer bir sandalye veya koltukta oturuyorsa ve başkasıyla konuşurken vücudu size doğru dönük olarak konuşuyorsa ilginin sizde olduğunu gösterir. Bu vücut dilidir. Kimle konuşursa konuşsun tekrar size dönüp konuşmaya devam edecek demektir.

Bir erkeği etkilemenin yolları

Eğer bir erkekten hoşlanıyorsan ve o erkeği etkilemek istiyorsanız yapmanız gereken ve erkeği etkilemenin yolları aşağıdaki gibidir.

İlk olarak kendinize tam güveni aşılamalısınız. Çünkü erkekler kendine güvenen ve öz güveni olan kadınlardan daha çok hoşlanır.
Şimdiye kadar genel olarak ilişkilerinizde hep seçilmiş olabilirsiniz. Ancak bu sefer seçme sırası sizdeyse erkeklerin zayıf noktalarını bilmeniz gerekiyor. Bir erkeğin en zayıf noktası ilgidir.
Erkekler sürekli gezip dolaştığı kızlardan belirli bir süre sonra sıkılmaya başlarlar. Bu nedenle kendilerine güvenilecek bir kadının olmasını isterler. Bu kadının da kendisine ilgi göstermesini ve tıpkı annesi gibi olmasını bekler.
Erkekler yapılan araştırmalara göre erkekler kadınlardan daha çok üzülüp acı çekiyorlar. Eğer hoşlandığınız erkek sizden hoşlanmıyor gibi gözükse de bunu içinde yaşayan bir erkek olabilir. Bu nedenle vazgeçmemeniz gerekir.
Erkekler her zaman havalıdır. Özelliklere erkeklere çapkın denildiğinde bir havalara girerler ve her kadının kendinden hoşlanacağını zannederler. Bu nedenle yaklaşımlarınız mantık üzerine kurulmalı ve dikkatli olmalısınız.Güncellendi: Haziran 1, 2019