Beyaz Tenliler Ne Renk Ruj Kullanmalı?

Makyaj yaparken ten rengine ve cilt yapısına uygun ürünler tercih etmek, sonucun doğallığını etkileyecektir. Estetik ve doğal bir görüntü için ten rengiyle uyumlu makyaj malzemeleri kullanmak önem taşır. Beyaz tenliler ruj seçimi yaparken bazı konulara dikkat ederek daha etkileyici ve estetik bir görünümü kavuşabilirler. Peki, beyaz tene hangi renk ruj yakışır?

Beyaz Tenlilere Hangi Renk Ruj Gider?

Beyaz tenliler ne renk ruj sürmeli sorusuna cevap olarak beyaz tenli kadınlara bordo tonlarındaki rujları tercih edebilirler. Koyu renkli rujlar beyaz tende oldukça etkileyici duracaktır. Ancak dudak yapısı çok ince olan beyaz tenli kadınlar, bordo ruj yerine daha açık tonlardaki şeftali renkli rujları tercih edebilirler. Bu seçimler günlük kullanım yerine gece makyajı için tercih edilmelidir.

Beyazlara hangi ruj gider diye merak edenler bilmelidir ki beyaz tenli kadınlara mat rujlar da oldukça yakışır. Ancak mat ruj aynı zamanda kalın dudaklara yakışır. Dudak yapısı ince olanlar daha parlak rujları tercih edebilirler.

Beyaz Tenli Kadınlar Ne Renk Ruj Kullanmalı?

Beyaz tene hangi ruj yakışır sorusuna cevap olarak doğal renklerdeki rujlar kullanılabilir. Doğal pembe, şeftali ve leylak renklerindeki rujlar beyaz tenli kadınlar için uygundur. Beyaz tenliler hangi renk ruj kullanmalı diye merak edenler ince dudaklar için parlak ve pembe tonlarındaki rujları tercih edebilirler. Bu renkler günlük kullanım için uygundur.Güncellendi: Haziran 3, 2019