Beyaz Pantolon Üstüne / Altına Ne Renk Giyilir?

“Beyaz pantolon üstüne ne giyilir ?” sorusunun cevabı basit. İster tişört, ister gömlek, ister kazak giy renk uyumu adamı yormaz. Yanlış bir beyaz pantolon kombini yapmak için ciddi anlamda uğraşmanız gerek öyle söyleyeyim. Hemen hemen bütün renklerle uyum sağlar. Esas problem sanırım birçok erkeğin ikileme düştüğü beyaz pantolonların altına ne giyileceği yani ayakkabı seçimi hususunda yaşanıyor. O konuya da değineceğiz, paniğe mahal yok. 🙂

Sevgili okuyucum, beyaz pantolon üstüne ne giyilir meselesine balıklama dalmadan evvel beyazın genel anlamıyla bir yaz rengi olduğunu belirtmek durumundayım. He beyaz pantolon kullanılarak kışlık kombinler oluşturulamaz mı? Oluşturulabilir ama rezil ve vezir olmak arasında çok ince bir çizgi var. Sonra “Zürefanın düşkünü beyaz giyer kış günü” moduna düşmeyin sizin için diyorum.

Beyaz Pantolonun Üstüne Ne Renk Gider?

Yukarıda da bahsettiğim gibi beyaz kombinlemesi en kolay renklerden biri. Sanırım beyaz pantolon siyah tişört akla gelen ilk seçenek. Siyah-beyaz uyumu tartışılamaz ama çok keskin geçişlerden hoşlanmıyorsanız lacivert tonları siyahı aratmaz.

” Beyaz giyme toz olur” sözlerini barındıran bir türkümüz var bilirsiniz. Pratikte doğru olsa da bembeyaz giyinmiş bir erkekten daha çekici bir şey yok. Baştan aşağı bembeyaz giyilebilir. Sonra sağda solda beyaz atlı prens modunda gezinirsiniz.

Yine de bir konunun altını çizmemde fayda var. Spor tarzda bembeyaz bir kombin oluşturmak klasik tarzdan çok daha kolay. Mesela beyaz pantolon, tişört ve beyaz spor ayakkabı gibi. Gel gelelim ki baştan aşağı bembeyaz bir kombini klasik tarzda yapacaksanız araya kahve tonları katabilirsiniz. Mesele beyaz pantolon beyaz gömlek kahve tonlarında bir kemer ve ayakkabı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...