Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu özellikle bahar ve yaz aylarında merak edilen konular arasındadır. Havaların ısınmasıyla birlikte beyaz elbise sezonunun açılması, bu elbisenin nasıl kombinlenmesi gerektiği sorusunu da beraberinde getirir. Beyaz elbise için hangi renk ayakkabı tercih edeceğinize karar vermeden önce elbise ile ayakkabı modelinin uyumunu dikkate almak gerekir. Elbise altına doğru modelde ayakkabı tercihi yaptıktan sonra, ayakkabının rengine karar vermek gerekecektir. Beyaz elbiseyi doğru şekilde kombinlemek için aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Beyaz elbisenin altına doğru renkte bir ayakkabı tercih ederek uyumlu ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Beyaz elbiseyi hemen her renk ayakkabı ile kombinlemek mümkündür. Siyah renk ayakkabının da zaman zaman kullanıldığı beyaz elbiseyi kombinlerken, daha yumuşak bir görüntü için siyah yerine daha farklı renklerdeki ayakkabılardan yardım alabilirsiniz. Beyaz elbisenin altına giyilecek ayakkabı renkleri aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Sarı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Pembe Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Mor Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Beyaz renk ayakkabı

Beyaz elbisenin altına beyaz renk ayakkabı giyerek oldukça sade bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu görüntüyü canlandırmak ve daha dikkat çekici bir hale getirmek için renkli çanta, fular, takı ve gözlük gibi aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Dore renk ayakkabı

Beyaz elbiseyi dore bir ayakkabıyla kombinlemek de mümkündür. Dore ayakkabı hem şık hem de göz yormayan bir görüntü oluşturacaktır.

Gümüş renk ayakkabı

Gümüş renkli ayakkabılar da beyaz elbisenin altına tercih edilebilir. Elbisenin tarzına uygun bir ayakkabı modeli seçmeye özen göstermek gerekir.

Mercan renk ayakkabı

Beyaz elbiselerle canlı renkteki ayakkabıları kombinlemek oldukça etkileyici ve elegan görüntü sağlar. Mercan renkli bir ayakkabıyı beyaz elbiseyle kombinleyerek dikkat çekici bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Turkuaz renk ayakkabı

Beyaz elbisenin altına tercih edeceğiniz bir diğer canlı ayakkabı rengi ise turkuazdır. Turkuaz ayakkabı ile canlı, zarif ve ilgi çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Pudra renk ayakkabı

Beyaz elbise ile pudra pembesi bir ayakkabıyı da kombinlemek mümkündür. Yazlık elbiselerde pudra pembesinden yararlanmak oldukça soft ve şık bir görüntü oluşturacaktır.

Kırmızı renk ayakkabı

Beyaz elbisenin altına kırmızı ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Bu kombin ile oldukça dikkat çekici ve zarif bir görüntü oluşturacağınız kesin.

Saks mavisi ayakkabı

Saks mavisi ayakkabılar da beyaz elbiselerle yakışan tercihlerdir. Elbisenin modeline göre babet, stiletto, sandalet, dolgu topuk ya da sneakers tercih edilebilir.

Rose gold rengi ayakkabı

Rose gold ayakkabı rengi ile beyaz elbiseyi kombinleyerek olabildiğince şık ve elegan bir görüntü yakalayabilirsiniz. Şık bir davet için bu kombin tercih edilebilir.

Vizon renk ayakkabı

Beyaz elbise ile kombinlenmesi mümkün olan bir diğer renk ise vizon rengidir. Bu renk ayakkabı ile beyaz elbise kombini sade ve zarif bir görüntü oluşturacaktır. Renkli aksesuarlarla kombini güçlendirebilirsiniz.

Su yeşili ayakkabı

Canlı ve enerjik renklerden biri olan su yeşili ayakkabılarla da beyaz elbisenizi kombinleyebilirsiniz. Böylece dinamik, enerjik ve şık bir tarz yakalamanız mümkün olacaktır.

Beyaz elbise altına ayakkabı seçerken elbisenin modelini ve tarzını da dikkate almak gerekir.Güncellendi: Mayıs 23, 2019