Bej Rengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bej rengi elbise için hangi renk ayakkabı tercih edeceğinize karar vermeden önce elbise ile ayakkabı modelinin uyumuna dikkat etmek gerekir. Elbise altına doğru modelde ayakkabı tercihi yaptıktan sonra, ayakkabının rengine karar vermek gerekecektir. Bej rengi elbiseyi doğru şekilde kombinlemek için aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Bej rengi elbisenin altına doğru ayakkabı rengini tercih ederek şık ve zarif olabilirsiniz. Bej rengi elbiseyi ayakkabı ile kombinlerken doğal renk tonlarından yararlanmanız mümkündür. Bej rengi elbisenin altına giyilecek ayakkabı modellerinin renk çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Sarı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Pembe Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Mor Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bej rengi elbise altına ayakkabı seçerken elbisenin modelini ve tarzını da dikkate almak gerekir.

Bej renk ayakkabı

Bej rengi elbisenin altına tercih edeceğiniz ayakkabı renklerinin başında bej rengi gelir. Bunun yanı sıra ekru, krem ve fildişi gibi renkler de bej renkli elbiselerin altında uyumlu olacaktır. Bu ayakkabı renkleri sade bir görüntü oluşturacağı için elbise modelinin detaylı ve işlemeli olması tavsiye edilir.

Kahverengi ayakkabı

Kahverengi ayakkabı modelleri de bej rengi elbiselerle yakışacaktır. Özellikle kısa, düz bej rengi elbiseler için kahverengi topuklu sandalet tercih edilebilir.

Siyah renk ayakkabı

Bej rengi elbiselerle giyilmesi mümkün olan bir diğer renk de siyahtır. Bu ayakkabı rengini daha sade elbiselerle tercih etmenizi öneririz.

Dore renk ayakkabı

Bej rengi elbiseyi dore ayakkabı ile kombinlemek de mümkündür. Böylece hem sade hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Dengeli ve orantılı bir görünüm oluşacaktır.

Beyaz renk ayakkabı

Bej rengini beyazla kombinlemek de mümkündür. Pul, payet, taş işlemeli elbiseleri beyaz renk ayakkabılarla kombinlemek doğru tercih olacaktır.

Bordo renk ayakkabı

Bordo ayakkabılar da bej rengi elbiselerle yakışan tercihlerdir. Elbisenin modeline göre stiletto, sandalet, babet ya da sneakers tercih edilebilir.

Vizon renk ayakkabı

Bej rengi elbise ile kombinlenmesi mümkün olan renklerden biri ise vizon rengidir. Vizon sandalet, topuklu espadril ve spor ayakkabıları elbisenin modeline göre tercih edilebilir.

Kırmızı ayakkabı

Bej rengi elbisenin altına kırmızı ayakkabı tercih etmek oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturacaktır. Şık ve zarif görünmek adına elbiseyi mümkün olduğunca sade tutabilirsiniz.

Gümüş renk ayakkabı

Gümüş renkli ayakkabılar bej rengi elbise modelleriyle tercih edilebilir. Elbisenin tarzına uygun bir ayakkabı modeli seçilmelidir.

Pudra renk ayakkabı

Bej rengi elbise ile pembe bir ayakkabıyı kombinlemek de mümkündür. Özellikle yazlık elbiseleri pembe topuklu sandaletlerle kombinlemek doğru olacaktır.

Nude renk ayakkabı

Bej rengi elbiseyi nude ayakkabı ile kombinleyerek sade ve dingi bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu görüntüyü tercih edeceğiniz fular, şapka, çanta ve takı gibi aksesuarlarla güçlendirebilirsiniz.Güncellendi: Mayıs 23, 2019