Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Belli Eder?

Kadın ve erkek ilişkileri zaman zaman öyle komplike hale gelir ki, ilişki içerisinde davranışların ne anlama geldiği anlaşılmaz. Hatta kimi zaman iş ayrılma noktasına vardığında, son ana kadar dahi durumu fark etmeyebilirsiniz. İster sevgiliniz olsun ister eşiniz sizden ayrılmak üzereyken bir takım sinyaller verebilir. Bunları doğru okuyarak, doğru pozisyon almak ve sorunların çözümüne odaklanmak gerekir. İşte size ayrılmak isteyen erkeğin davranışları;

Aramalara cevap vermemek  önemli bir sorundur. Bu sıkılmanın belirtisi olarak da görülebilir. Erkek bu durumu telefonla konuşmaktan hoşlanmıyorum diye geçiştirebilir ama bir yerde bu daha az önemsemeyi ve merak etmemeyi gösterir. Telefonlara cevap vermeme ile paralel olarak bir diğer belirti de konuşmada isteksizliktir.

İlişkisinin sonlarına gelen erkek sürekli eleştiri yapmaya başlar. Eskiden ne kadar tuhaf şeyler yapsanız da sesini çıkarmayan ve her daim güzel olduğunuzu söyleyen kişi şimdi sizi beğenmediğine ya da üzerinizdekilerin kötü olduğuna dair yorumlar yapıyorsa dikkatli olun.

Eşiniz ya da sevgiliniz her boş bulduğu zamanda sizinle değil de arkadaşları ile vakit geçirmek için koşuyorsa, bu durum çok sık yaşanıyorsa erkeğin ilgisini kaybettiğinden bahsedebiliriz. Ayrılık çanları çalmaya başlamıştır.

Eskiden saatlerce konuştuğunuzda sıkılmadan sizi dinleyen ya da en ufak problemini dahi size anlatan adam gitmiş, yerine artık hiçbir anlatmayan bir adam gelmişse ve en küçük tartışmalarınız dahi çok büyük kavgalara dönüşüyorsa burada bir tahammülün kalmaması durumu vardır. Ayrılmak isteyen erkeğin tipik belirtilerindendir.

Ortada hiçbir sorun yokken veya çok yakın bir zamanda kavgalı değilseniz, bırakın sizi öpmesini ya da dokunmasını, tatlı bakışmalar hatta gülümsemeler dahi yaşanmıyorsa bu ilişkinin kurtarılması zordur.

Sevgiliniz ya da eşiniz başkalarına karşı oldukça neşeli, konuşkan ve sevecenken, size karşı oldukça ciddi ve sertse burada bir sorun vardır. Belki ilişkiniz yıpranmıştır belki de bitmek üzeredir. Dikkatli olun.Güncellendi: Haziran 30, 2019