Altın Sarısı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Altın sarısı elbise tercih edeceğiniz bir ayakkabı ile çok daha şık ve dikkat çekici olabilir. Bu elbiseyi doğru şekilde kombinleyerek elegan bir görüntü elde etmek istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Altın sarısı doğal bir renk olarak kabul edilir. Bu nedenle daha çok doğal renklerle kombinlenmesi daha uyumlu bir görüntü oluşturacaktır. Altın sarısı elbisenin altına giyilecek ayakkabı modellerinin renk skalası aşağıda sıralanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Beyaz Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Siyah Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Yeşil Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?
Gri Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Nude renk ayakkabı

Altın sarısı elbiseyi nude ayakkabılarla kombinlemek oldukça doğru bir tercih olacaktır. Nude ayakkabılar hemen her elbisenin altında uyumlu bir görüntü oluşturmayı başarır.

Dore renk ayakkabı

Altın sarısı elbiseyi yine aynı tonlardaki bir ayakkabıyla kombinlemek de mümkündür. Özellikle gösterişli ve detaylı bir elbiseyi sade ve dikkat çekmeyen bir ayakkabı ile kombinlemek orantılı bir şıklık sağlayacaktır.

Gümüş renk ayakkabı

Gümüş renkli ayakkabılar da altın sarısı elbise modelleriyle uyumlu olacaktır. Elbisenin tarzına uygun bir ayakkabı modeli seçmeyi ihmal etmeyin.

Pembe renk ayakkabı

Altın sarısı elbise ile pembe renkli bir ayakkabıyı da kombinleyebilirsiniz. Kısa ve dar altın sarısı elbisenin altına pembe stiletto tercih ederek oldukça dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bej renk ayakkabı

Bej, ekru ve fildişi gibi renkler de altın sarısı elbise ile uyumlu olacaktır. Bu renk ayakkabılar odak noktasını elbiseye çekecektir.

Bordo renk ayakkabı

Bordo ayakkabılar da altın sarısı elbiselerle oldukça yakışan alternatiftir. Düz kesim ve sade bir altın sarısı elbisenin altına bordo stiletto giymek oldukça şık ve ilgi çekici bir görüntü oluşturacaktır.

Elbise Modelini Göz Ardı Etmeyin

Altın sarısı elbise altına ayakkabı tercih ederken elbisenin model ve tarzını da göz önünde bulundurmak gerekir.

Kısa elbiseler sandalet, topuklu ayakkabı ve spor ayakkabılarıyla kombinlenebilir.

Sportif elbiseleri spor ayakkabılarının yanı sıra babet, dolgu topuk ve topuklu sandaletlerle de kombinleyebilirsiniz.

Ofis stili altın sarısı elbisenin altına burnu kapalı nude, bej veya gümüş renkli bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Özel bir davet için tercih edeceğiniz gösterişli altın sarısı elbisenin altına, dore, bej, ekru, nude veya gümüş renkli bir stiletto veya açık topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.Güncellendi: Mayıs 23, 2019