Parfüm ve deodorant ürünleri için bayanların olan ilgisini gören firmalar bu konuda bir çok ürünü pazara sunarak pazardan maksimum düzeyde pay sahibi olmayı hedeflemektedirler.

Parfüm ve deodorant ürünleri için bayanların olan ilgisini gören firmalar bu konuda bir çok ürünü pazara sunarak pazardan maksimum düzeyde pay sahibi olmayı hedeflemektedirler. Farklı sektörlerde kendilerini kanıtlamış olan firmalar dahi bu alanda çalışmalar yapmaktadırlar. Örneğin özellikle spor ayakkabısı konusunda ve spor ürünleri konusunda kendisini geliştirmiş ve sektörde uzun yıllardır zirveye oynayan bir firma olan Adidas spor ürünleri haricinde parfüm ve deodorant ürünleriyle de kendisini göstermektedir. Bu yazımızda adidas bayan parfüm çeşitleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Adidas Action Pro Clear Apd Roll On 50 Ml 48 H – Kadın Roll on

Parfümler sınıfında yazsak da bayanlar tarafından sık tercih edilen ürünler arasında yer alan roll on adlı üründür. Bahsettiğimiz ürün hakkında yapılan dermatolojik testlerde ürünün tüm cilt tipleri için uygun olduğu sonucu alınmıştır. Özellikle sporu bir yaşam tarzı olarak görüp vazgeçilmezleri arasında sıralayan bayanların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ph dengeli ve alkolsüz olması nedeniyle günlük kullanımlar için uygun olsa da temiz ciltlerde kullanılması gerektiği unutulmamalıdır

Adidas Happy Game Edt 50 Ml Kadın Parfümü

Sık tercih edilen Adidas bayan parfümleri arasında yer alan bu model böğürtlen, siyah üzüm, sedir ağacı ve yeşil muz gibi genellikle tropik olarak sayabilecğeimiz ürünlerin aromalarından eserler taşımaktadır. Ürün genel bayan parfümlerinde olduğu gibi günlük olarak kullanılabilmekte ve temiz tene uygulanması tavsiye edilmektedir.

Adidas Fruity Rythm Natural Deodorant 75 Ml Kadın Deodorant

Sık tercih edilen bayan parfümler arasında sayabileceğimiz ürün yine spor ürünleri konusunda iddialı olan Adidas markasıyla piyasada yer almaktadır. Günlük kullanımlar için uygun olan ürün Ahududu, sıklamen, misk, sandal ağacı ve siyah üzüm gibi ürünlerin aromalarından esintiler taşımaktadır.

Adidas Floral Dream Deodorant 150 Ml Kadın Deodorant

Ürün vanilya, zambak, gül, şebboy, bergamot gibi doğal kaynaklardan esintiler taşımasının yanında özellikle sık spor yapan bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Sık tercih edilen Adidas ürünleri arasında Roll On sınıfına baktığımızda Adidas Action 3 F Fresh Roll On 50 Ml – Kadın Roll on adlı ürün de dikkatimizi çekmektedir. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün temiz ten için tercih edilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...