Karamel saç rengi, sarı-bej ile altın-kumralın arasındaki çekici renk nüansı. İsmiyle sıcaklık ve çekiciliği çağrıştırıyor. Ünlülerin karamel renginin hangi tonlarını tercih ettiklerini, hangi saç stillerinin bu renge en çok yakıştığını ve parıltılı, sıcak karamel tonlarını hangi makyajın en iyi tamamladığını keşfedin.Karamel şekerlemeleri gibi tatlı bir renktir. Erkekler bu canlı, parıldayan saç rengini severler. Bu trendy saç renginin etrafınızdakileri nasıl baştan çıkardığını gören kız arkadaşlarınızı kıskançlıktan çatlatabilirsiniz.

Karamelin canlı ve sıcak tonu sizin de ilginizi çekiyor mu?

Öyleyse işe saçlarınızda karamelin sıcak tonlarını nasıl kullanabileceğinizi okumakla başlayabilirsiniz. Karamel yumuşak bir renk olduğundan uygun olan modeller de yumuşak ve doğal olan modeller.Dalgalı ve bukleli modeller karamel rengi için uygun. Dağınık toplanmış topuzlar ve örgü modelleri karamel renginin doğallığını ön plana çıkarmanıza yardımcı olabilir. İddialı kesimler, unisex ya da sert modeller karamel rengi için uygun olmayan stiller. Saçınızı Karamel Rengine Boyamak Saçınız açık sarı ve sarı arası bir renkte ise, istediğiniz karamel tonuna ulaşmak için saç renklendirici losyonları deneyebilirsiniz.

Karamel Saç Rengi Cilt Renginize Uygun mu?

Karamel rengi, en çok cilt rengi açık tonlarda sarı veya altın renklerde olanlara yakışır. Karamel Saç Rengine Uygun Makyaj Sıcak ve parıltılı karamel rengiyle çerçeveli yüzünüze, soluk görünmemesi için uygun rimel, eyeliner ve rujları kullanmalısınız. Siyah rimel, siyah göz kalemi ve kırmızı tonlarında bir ruj yüzünüze canlılık verir ve yüz hatlarınızı ortaya çıkarır. Hafif bronz bir tenle birlikte kırmızı ruj yerine gül kurusu renkli dudak parlatıcı veya bej ve açık kahverengi gibi saydama yakın ­tonlarda doğal­ bir makyaj da tercih edebilirsiniz. Karamel Rengi Saça Sahip Ünlüler Karamel rengi saç sevimli ya da şımarık bir hava katabilir. Tamamen sizin tarzınıza bağlı.

Miley Cyrus sıcak karamel saç rengini göz kamaştırıcı dalgalar ve kırmızı dudaklarla dumanlı gözlerden oluşan çarpıcı bir makyajla bütünleştiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...