Resim Bulunamadı

Yeşil Kahve ( Green Coffee) İle Zayıflama

 • Yeşil Kahve ( Green Coffee) İle Zayıflama

  Yeşil Kahve ekstra egzersiz gerektirmeden zayıflamanın yeni formülü.Termojenik etki dediğimiz terleterek yağları yakma yönteminden defalarca daha etkili sadece yeşil kahvede bulunan acid ile zayıflatır.

  Yeşil kahve henüz kavrulmamış kahve çeşididir.Hazırlanışı ve tüketme şekli bildiğimiz kahveden farklı değildir.Yeşil kahvede bulunmayan klorojenik asit bulunmakta klorojenik asitin lipoliz özelliği ( yağ yakma özelliği) benzer özellikleri  olan zayıflatıcılara kıyasla %47 ve %82 daha fazladır.

   

  Yeşil kahve bir gıda takviyesinden çok daha öte olmakla birlikte kişinin sağlığını koruyacak olan pek çok gerekli vitamin özü ve besin içeriğinde de sunmaktadır.

  Yeşil Kahve Yorumları ;

  TC Saide Selma · Shiseido Türkiye’de Güzellik uzmanıgeçenlerde bir kadın dergisinde okumuştum, büyük bir firma yurtdışından ithal etmiş sadece seçkin eczanelerde ve resmi satış sitesinde satılacak diye. şimdi denk geldim sonunda siparişimi geçtim umarım bir an önce alırım ve kullanmaya başlarım.

  Ahmet Yurtsever · Kayserisiparişim geçen hafta elime ulaştı. bu zamana kadar 4 tane ürün denedim hiçbirisiyle zayıflayamadım. ama bununla 1 haftada 2 kg verdim şimdiden

  Zeki Çağrı · Üst Düzey YorumcuVALLAHA BU ZAMANA KADAR birsürü ürün kullandık kuzenimle 1 gram veremedik be. sonunda yeşil kahve ile 3-4 kg arası verdim 2 haftada gerçekten ümidimi yitirmiştim.

  www.trendkadin.net

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Baharatlarla Kilo Verin!
  Baharatlarla Kilo Verin!
  Gece İçeceği
  Gece İçeceği
  5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay
  5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay
  Zayıflama Çorbası Ender Saraç
  Zayıflama Çorbası Ender Saraç
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>